Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Miłośnicy aktywnego wypoczynku znów będą mogli spotkać się na Rejowie. Tym razem będziemy wspólnie wspierać Dagmarę Pisarek, mieszkankę Skarżyska-Kamiennej, która po poważnym udarze walczy o powrót do zdrowia.

Zobacz relację z charytatywnego kółka na Rejowie dla Dagmary Pisarek:

Wspaniałe charytatywne kółko na Rejowie dla Dagmary Pisarek! Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy

 

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na Rejowie w celach charytatywnych spotykaliśmy już nie raz. Pomagaliśmy w ten sposób między innymi Oliverowi Stachurze, Jasiowi Czarnocie i Tosi Majewskiej.

Przed nami kolejne wydarzenie typu „kółko na Rejowie”. Tym razem będziemy zbierać pieniądze dla Dagmary Pisarek. Ta 33-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej pod koniec 2021 roku przeszła poważny udar. Niestety, nie został on prawidłowo i na czas rozpoznany, co wywołało bardzo negatywne skutki dla zdrowia.

Aby Dagmara Pisarek mogła odzyskać sprawność, która pozwoli jej na samodzielne życie, potrzebna jest długa i żmudna rehabilitacja. Ta refundowana przez NFZ nie jest wystarczająca, a koszt pobytu w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym to 16 tysięcy złotych miesięcznie. Rodziny nie stać na taki wydatek i dlatego prosi ona o pomoc ludzi dobrej woli.

 

Dagmarę Pisarek można wesprzeć na portalu zrzutka.pl, ale można też na inne sposoby. Jednym z nich będzie Charytatywny Bieg-Spacer-Marsz dla Dagi, którego współorganizatorami są rodzina i przyjaciele chorej oraz Stowarzyszenie Skarżysko Biega.

Charytatywny Bieg-Spacer-Marsz dla Dagi odbędzie się w niedzielę 13 lutego 2022 roku w godz. 11.00–14.00 na dzikiej plaży nad zalewem Rejów.

Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach do zrobienia kółka wokół zalewu. Można w dowolny sposób, najlepszym dla siebie tempem. Taka dawka ruchu dobrze zrobi każdemu, ale nie jest wcale obowiązkowa. Jeśli ktoś pojawi się tylko na dzikiej plaży i wesprze Dagmarę Pisarek, to już będzie dużo.

Poza okazją do spotkania i okrążenia zalewu w dowolnym tempie na uczestników czekać będzie poczęstunek:

  • kiełbaska z ogniska
  • ciasta
  • gorące napoje

Wszystko za dowolną wrzutką do puszki na rzecz Dagmary Pisarek.

Udział w tym kolejnym kółku na Rejowie nie tylko sprawi, że na koncie zbiórki przybędą kolejne złotówki, ale będzie też pięknym wyrazem wsparcia dla Dagmary Pisarek.

Zapraszamy wszystkich na Rejów 13 lutego!

Charytatywny Bieg-Spacer-Marsz dla Dagmary Pisarek
Zapraszamy na Rejów na Charytatywny Bieg-Spacer-Marsz dla Dagmary Pisarek