Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W środę, 17 sierpnia 2022 roku, został otworzony pierwszy sklep Dealz w Skarżysku-Kamiennej! Sklep znajduje się w Vendo Park przy ulicy Krakowskiej 142. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Najmłodsi buszowali w alejkach ze słodyczami i przekąskami, panie robiły zapasy dobrej chemii gospodarczej w równie dobrych cenach, panowie najczęściej byli widywani w działach z elektroniką i akcesoriami do majsterkowania. Tak wyglądał pierwszy dzień po otwarciu sklepu Dealz w Skarżysku – sklepu nr 143 tej sieci w Polsce, który jest zlokalizowany w parku handlowym Vendo Park w Skarżysku.

Kultowe i unikalne marki już w Skarżysku

W sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów:

  • spożywczych
  • drogeryjnych
  • do dekoracji i wyposażenia domu
  • zabawek
  • narzędzi
  • produktów dla zwierząt

Do kultowych marek Dealz należą między innymi: Terry’s, Reese’s, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Dla mieszkańców Skarżyska wiele z tych marek i produktów to nowości. Są dostępne tylko w Dealz.

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

To, co wyróżnia Dealz na tle innych sklepów to ceny. Raz, że są bardzo atrakcyjne, a  dwa – są w zdecydowanej większości zaokrąglone do pełnych złotych, ewentualnie dziesiątek groszy. Łatwo będzie więc je zapamiętać, zsumować koszt zakupów, a kasjerki nigdy nie będą winne grosika.

Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Więcej promocji znajdziesz w specjalnej gazetce otwarciowej: https://www.dealz.pl/gazetki/gazetka-na-otwarcie-skarzysko-kamienna-vendo-park/

Huczne otwarcie Dealz w Skarżysku

Oficjalne otwarcie sklepu w Skarżysku-Kamiennej nastąpiło w środę o godz. 9:00. Uroczyście przecięto wstęgę przez pracowników sklepu, a na 100 pierwszych klientów czekały vouchery! Wydarzeniu towarzyszyły także hostessy oraz konferansjer.

Wstęgę uroczyście przecięła Katarzyna Książek, kierowniczka sklepu, która wraz z załogą zaprasza klientów na zakupy:

Katarzyna Książek, kierowniczka sklepu Dealz w Skarżysku-Kamiennej:

Mamy bardzo dużo bardzo dobrych jakościowo artykułów. Słodycze, artykuły szkolne, zabawki, wyposażenie domu i wiele innych. Do tego mamy niskie ceny, zaokrąglone do pełnych złotówek. Wyróżniamy się tym, że sprowadzamy towar prosto z zagranicy i mamy wiele marek, które trudno i kupić gdzie indziej.

 

To pierwszy sklep sieci Dealz w Skarżysku, więc wiele osób z ciekawości przyglądało się nowym dla nich towarom i markom. Wiele osób zna jednak sklep z innych miast, jak choćby z Kielc. Od teraz skarżyszczanie już nie będą musieli daleko jeździć.

Tak jak choćby pani Agnieszka, która zapełniła koszyk chemią gospodarczą, głównie niemiecką i z uśmiechem opuszczała sklep:

Sklep znam i cieszę, że mamy go też w Skarżysku. Będę zaglądać często, a zapas proszków mam już zrobiony na kilka miesięcy.

Wśród klientów było dużo dzieci i młodzieży. Po odejściu od kas jeszcze przed opuszczeniem sklepu otwierali puszki z napojami, chipsy czy słodycze. Będą tu chętnie wydawać swoje kieszonkowe.

 

Śledź Dealz – promocje i oferty

Strona: www.dealz.pl

Facebook: facebook.com/DealzPolska

Instagram: instagram.com/dealz_polska

TikTok: tiktok.com/@dealz_polska

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu koło Poznania. Dziś jest ich już ponad 100, a sklep w Skarżysku-Kamiennej jest dokładnie 143!

Zobacz również relację z otwarcia Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej:

Otwarcie Vendo Park w Skarżysku: Nowe sklepy, duże promocje, liczne atrakcje i tłumy klientów

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY