REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Vendo Park, czyli nowe centrum handlowe w Skarżysku-Kamiennej, już zaprasza na zakupy. Pierwszego dnia udało się na nie wielu skarżyszczan. Poza zakupami mogli liczyć na liczne atrakcje oraz promocje cenowe.

Jako pierwsza drzwi otworzyła Biedronka, bo już o godz. 6.00. Zdecydowana większość sklepów zrobiła to o godz. 9.00 i już wtedy parking Vendo Parku był zapełniony autami niemal do ostatniego miejsca.

Vendo Park Skarżysko – otwarcie z atrakcjami

O godz. 12.00 dokonano oficjalnego otwarcia, z przecięciem wstęgi. Dokonali go przedstawiciele inwestora, wykonawcy, władz miasta oraz proboszcz miejscowej parafii.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wtedy też ruszyła letnia strefa z atrakcjami dla klientów, w tym z kinem letnim. Jak powiedział prowadzący imprezę Mateusz Jarzyński, o 14.30 będzie puszczany film „Gang zwierzaków”, a o 19.00 „Był sobie pies”.

Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej ulokowano przy ulicy Krakowskiej, na łąkach pomiędzy tą ulicą a ulicą Południową, w sąsiedztwie stacji paliw Circle K i Castoramy.

Vendo Park to czternaście sklepów, choć w przyszłości będzie ich więcej, bo obiekt zostanie rozbudowany. Część sklepów już w Skarżysku jest, ale kilka jest nowych jak Dealz, Action, Smyk czy Tedi. Jest też jeden sklep spożywczy, Biedronka, choć artykuły spożywcze można kupić też w kilku innych.

Vendo Park Skarżysko-Kamienna sklepy:

 • Biedronka – market spożywczy
 • Rossmann – drogeria
 • KiK – sklep wielobranżowy: odzież, artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki, przedmioty codziennego użytku
 • Dealz – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt. Jest częścią Pepco Group
 • Villaro – sklep odzieżowy: moda męska
 • Media Expert – sklep z elektroniką: RTV, AGD, komputery
 • Action – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt
 • Martes Sport – sklep sportowy: artykuły sportowe i rekreacyjne
 • Pepco – sklep wielobranżowy: odzież, zabawki, wyposażenie domu, dekoracje, produkty codziennego użytku
 • Deichmann – sklep obuwniczy: obuwie, odzież, dodatki
 • Kakadu – sklep zoologiczny: zwierzęta, karma i produkty dla zwierząt
 • Zychowicz – sklep mięsny: mięso, wędliny, garmażerka
 • Smyk – sklep z artykułami dla dzieci: odzież, obuwie, zabawki, książki, dodatki
 • Tedi – sklep wielobranżowy: artykuły spożywcze, drogeria, dekoracje i wyposażenie domu, zabawki, narzędzia, produkty dla zwierząt, artykuły papiernicze

Wkrótce Vendo Park w Skarżysku zostanie rozbudowany:

Jeszcze więcej sklepów! Vendo Park w Skarżysku będzie rozbudowany. Czy wreszcie będzie KFC?

Dealz to jeden ze sklepów w Vendo Park Skarżysko. Kliknij i zobacz, co go wyróżnia:

Sklep Dealz w Skarżysku-Kamiennej już otwarty!

 

W przyszłości centrum handlowe Vendo Park będzie rozbudowane i pojawią się nowe sklepy. W 2023 roku ma też stanąć przy nim restauracja szybkiej obsługi typy drive-in, a nieoficjalnie mówi się, że będzie to KFC.

Wraz z budową galerii handlowej powstaje nowa droga dojazdowa od strony osiedla Milica, skrzyżowania ulic Sikorskiego i Południowej, ale nie została ona ukończona na otwarcie. Na skrzyżowaniu nowej ulicy z wyżej wymienionymi będzie rondo.

Vendo Park w Skarżysku-Kamiennej jest położony przy ulicy Krakowskiej 142, pomiędzy tą ulicą a ulicą Południową, w sąsiedztwie stacji paliw Circle K i marketu budowlanego Castorama. Wjazd do parku handlowego Vendo Park będzie możliwy na początku od ulicy Krakowskiej, a w przyszłości także od strony osiedla Milica. Vendo Park Skarżysko-Kamienna będzie pierwszym w województwie świętokrzyskim obiektem, którego inwestorem jest Firma Trei Real Estate. W Polsce od 2013 roku wybudowała już ponad dwadzieścia Vendo Parków.

Budowa Vendo Parku w Skarżysku-Kamiennej rozpoczęła się na początku listopada 2021 roku. Początkowo inwestycja miała się rozpocząć wcześniej i miała być gotowa nawet jeszcze w 2021 roku, ale nastąpiło przesunięcie w czasie. Vendo Park zbudowała firma Daldehog.

Firma Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie w Niemczech inwestuje, rozwija i zarządza mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. Spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

 1. Otwarcie H…we. złodzieje wzięli torta i poczęstunek tylko dla siebie a konsumentom na których zarabiają zostawili ochłapy za paragon za 50 zł. WSTYD I HAŃBA na takie otwarcie. Obeszło by się bez wielkiego otwarcia a jak sami chcieli pojesc to mogli se w lokalu zrobić poczęstunek. Inne galerie czy centra handlowe jak się otwierają to dają wszystkim nie tylko wybranym. Jedynym plusem otwarcia jest zorganizowanie dzieciom zabawy. Ale tych plusów jest za mało. Otwarcie to DNO i CHAMSTWO organizatorów

Comments are closed.