REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Dni Skarżyska 2019 trwały od piątku do niedzieli. W niedzielę festyn zaczął się od poczęstunku tortem, a zakończył show w wykonaniu Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje.

Zapraszamy na Dni Skarżyska 2022:

Dni Skarżyska 2022: Zespół Afromental gwiazdą

Dni Skarżyska 2019 trwały trzy dni. Rozpoczęły się w piątek ofertą jednostek miejskich, w tym biblioteki publicznej, gdzie odbyła się gra miejska. W sobotę odbyło się Motoserce, organizowana przez skarżyskich motocyklistów impreza będąca połączeniem koncertów i innych atrakcji z ze zbiórką krwi.

Motoserce 2019 – zobacz relację:

Motoserce 2019: Skarżysko zebrało ponad dwadzieścia litrów krwi i bawiło się razem z motocyklistami

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

W niedzielę na stadionie Ruchu na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Pierwszą był tort, a w zasadzie kilka tortów. Tuż przed ich pokrojeniem życzenia mieszkańcom złożył prezydent Konrad Krönig.

Na scenie kolejno prezentowały się lokalni artyści, w tym Zespół Pieśni i Tańca Skarżysko, zespół Perły z Lamusa czy Strefa Tańca Art Dance. Dla dzieci do Skarżyska przyjechał zespół Wesołe Szczurki. Z pokazem karate wystąpił Skarżyski Klub Sportów Walki.

Równocześnie na stadionie można było korzystać z licznych atrakcji. Dzieciom największą frajdę sprawiła zabawa w miasteczku złożonym z dmuchańców, zjeżdżalni, basenów, kolejek i innych atrakcji.

Swoje stoiska i ofertę prezentowały skarżyskie firmy i instytucje. Muzeum im. Orła Białego wystawiło kolekcję broni, sportowcy Akademii Holistycznej prezentowali swoje umiejętności, Scarnet ofertę internetu, telewizji i innych usług. Przy namiocie Celsium można było puszczać bańki mydlane, podobnie jak koło stoiska MCK. Było też kilka punktów, gdzie można było dowiedzieć się wiele o dobrych nawykach żywieniowych, jak np. Naturhouse Skarżysko. Z nieodzownym w upały saturatorem pojawiły się skarżyskie wodociągi.

Pod koniec dnia wiele frajdy mieli fani Roxette. Na scenie pojawił się zespół Roxanne, czyli Roxette Tribute Band.

Najwięcej osób czekało jednak na występ Ich Troje i ekscentrycznego Michała Wiśniewskiego. Zanim zespół w towarzystwie w muzyków i tancerzy pojawił się na scenie, lider zespołu pozował do zdjęć z dziećmi z Przystani, które odwiedził w Skarżysku kilka miesięcy temu.

Więcej zdjęć na portalu Nasze Miasto: Michał Wiśniewski i Ich Troje ściągnęli tłumy na Dni Skarżyska 2019

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to