REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Coraz bliżej do tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Skarżysku-Kamiennej poza zbiórką pieniędzy na ulicach będzie koncert i światełko do nieba. W tym roku licytacje są prowadzone w internecie.

Tegoroczny finał w Skarżysku będzie naznaczony ograniczeniami pandemicznymi. Będzie skromniejszy, niż byłby w normalnej sytuacji.

W niedzielę 30 stycznia 2022 roku na skarżyskie ulice wyjdzie ok. 150 wolontariuszy. Tylu zgłosiło się do sztabu WOŚP w Skarżysku-Kamiennej, jak informuje kierujący nim Rafał Kamiński.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Finał w MCK będzie w tym roku skromniejszy. Będzie jeden koncert oraz światełko do nieba. Będzie można też kupować fanty.

Licytacje w tym roku odbywają się przez Allegro. Chcąc coś wylicytować, warto się pospieszyć. Aukcje potrwają do 27 stycznia. Oto link do licytacji prowadzonych przez MCK:

https://allegro.pl/uzytkownik/MCK-Skarzysko

W niedzielę zapraszamy do MCK na koncert kolęd, pastorałek i piosenek zimowych pt. „Przyprószone śniegiem”. Na scenie patio wystąpią podopieczni Szkolnego Studia Piosenki II LO w Skarżysku-Kamiennej pod kierownictwem pani Katarzyny Bojczuk, a także Michał Bojczuk, wokalista, instruktor MCK oraz jego podopieczni ze Studia Piosenki Michała Bojczuka z MCK.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

W czasie finału w MCK będzie można kupować różne przedmioty, w tym gadżety WOŚP, a dochód z ich sprzedaży zasili konto Orkiestry Jurka Owsiaka.

Jurek Owsiak osobiście i uroczyście otworzył rondo WOŚP w Skarżysku

O godz. 20.00 będzie tradycyjne światełko do nieba. Podobnie jak podczas sylwestra pod chmurką na Placu Staffa i tym razem nie będzie fajerwerków. Będą pochodnie oraz zimne ognie.

Wtedy przed MCK pojawi się też ekipa Muzeum Orła Białego z armatą. Będzie tam też osoba, która wylicytuje wystrzał z armaty na aukcji na Allegro. Tutaj link: https://allegro.pl/oferta/wystrzal-z-armaty-przeciwpancernej-4-5-cm-pak-184-11707172088

Zapraszamy!

Tak było podczas finału WOŚP 2021 w Skarżysku-Kamiennej:

Finał WOŚP 2021 w liczbach: Tyle zebraliśmy w Skarżysku, Suchedniowie i Powiecie Skarżyskim