Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Szkoła języków Global jest świetnie znana w Skarżysku-Kamiennej. I lubiana – w godzinach nauki jest tam tłumnie, gwarnie i radośnie. O tym wie wielu skarżyszczan. Powinni też wiedzieć, że szkoła nie zapomina też o tych, którzy są w potrzebie.

Ten artykuł powstał jako wynik licytacji  w świątecznej akcji charytatywnej na rzecz Piotra Góreckiego ze Skarżyska-Kamiennej. My jako portal ProSkarżysko zaproponowaliśmy napisanie artykułu promocyjnego dla firm, które wesprą Piotra.

Nam, portalowi ProSkarżysko, jest niezmiernie miło, że propozycja napisania artykułu promocyjnego spotkała się z pozytywnym odzewem Patrycji Stępień i szkoły Global, której jest współwłaścicielką. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, ofertą szkoły i jej zaletami!

Warto wspierać tych, którzy wspierają innych!

O Piotrze Góreckim, jego chorobie i walce o normalne życie, przeczytacie tutaj:

Piotr Górecki ze Skarżyska potrzebuje dużych pieniędzy na operację. Pomaga mu całe miasto. Pomoże też Anja Orthodox

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Biznes na fundamentach przyjaźni

Patrycja Stępień i Magdalena Koperwas-Mastalerz, które prowadzą szkołę językową Global Skarżysko, są przyjaciółkami od niepamiętnych lat. Obie też zaprzyjaźniły się z językiem angielskim. Dziś wspólnie dzielą się swoją wiedzą i pasją – pasją do mówienia po angielsku.

Magdalena Koperwas-Mastalerz i Patrycja Stępień

Szkoła językowa Global prężnie działa w Skarżysku już osiem lat. Ma też swoją filię w Suchedniowie. Jak widać, jakość znajduje uznanie też poza granicami naszego miasta. Skupia się głównie na języku angielskim, ale uczy też rosyjskiego, niemieckiego oraz… polskiego.

Angielski dla dzieci i dorosłych

Angielski jest językiem międzynarodowym, uniwersalnym. Trudno byłoby znaleźć miejsce na świecie, gdzie nie można byłoby się nim porozumieć. Dlatego znajomość angielskiego jest wręcz obowiązkowa we współczesnym świecie. W szkole Global o tym wiedzą i dlatego chcą go uczyć skarżyszczan, i nie tylko. I do tego uczyć efektywnie.

Szkoła językowa Global ze Skarżyska-Kamiennej ma kursy dla osób w każdym wieku, już nawet dla dwulatków. Najmłodsi uczą się głównie przez zabawę. Starsi, jak nastolatkowie i młodzież, swoją naukę mają już bardziej ukierunkowaną. Na przykład pod kątem egzaminów Cambridge English Qualifications czy wykonywanego zawodu. Tu odpowiednie lekcje znajdą ci, którzy planują wyjazd za granicę, czy to do pracy, czy w jakimkolwiek innym.

Komunikacja i atmosfera

Język obcy najczęściej używany jest w mowie. To dlatego szkoła Językowa Global stawia na komunikację – umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. To oczywiście nie znaczy, że nie ma innych umiejętności jak czytanie czy pisanie. One oczywiście też są, bo też są potrzebne.

W szkole Global Skarżysko uczniowie nie mają ocen liczbowych jak w tradycyjnej szkole. Mają oceny opisowe, dzięki czemu wiedzą, w czym są dobrzy, a nad czym jeszcze muszą pracować.

Dzieci nie mają tu kartkówek, a zamiast nich rozwiązują quizy. Te świetnie sprawdzają wiedzę, a przy tym są lubianą przez uczniów formą rozrywki i zdobywania dodatkowej wiedzy.

Jakość i uznanie

O jakości na pierwszy rzut oka może świadczyć liczba osób uczących się tu angielskiego. Przez korytarze i sale lekcyjne przewija się kilkaset osób.

Jednakże szkoła językowa Global stawia nie na ilość, a na jakość. Wykształceni nauczyciele, w tym native spekaer rodem z Kanady, gwarantują wysoki poziom nauczania.

O tym, że Szkoła Językowa Global uczy na wysokim poziomie, niech świadczy przyznany niedawno tytuł Partnera Premium metody Teddie Eddie przeznaczonej dla dzieci w wieku 2–7 lat. W Polsce tylko 99 szkół może pochwalić się takim certyfikatem. Brawo!

 

Szkoła Global organizuje swoim uczniom i wszystkim chętnym czas wolny. Odbywają się okolicznościowe, na przykład świąteczne, warsztaty. Dzieci mają między innymi zajęcia plastyczne.

Global wyszedł również naprzeciw potrzebom uchodźców z Ukrainy, którzy trafili do Skarżyska i w nasze okolice. Dla nich zorganizowano kursy języka polskiego.

Szkoła językowa Global Skarżysko – dane teleadresowe

Szkoła językowa Global mieście w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Moniuszki 32. Telefon do szkoły to 788 392 364

O tym, co dzieje się jeszcze w szkole językowej Global, można dowiedzieć się z profilu na Facebooku, który znajduje się pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/SKOGV