Opowiadania mazurskie i inne Grzegorza Raka – zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarzem ze Skarżyska

1458
Grzegorz Rak pisarz
Grzegorz Rak
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Grzegorz Rak, pisarz ze Skarżyska-Kamiennej oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na spotkanie autorskie. To okazja zapoznać się z najnowszą książką pisarza oraz z nim samym.

W najbliższy piątek nastąpi przerwa w muzycznych spotkaniach w kawiarni MCK. Po koncertach duetu S/W, zespołu Zwierzę Natchnione oraz Zbigniewa Bibera teraz przyjdzie kolej na słowo pisane i czytane. Bohaterem wieczoru będzie Grzegorz Rak, pisarz mieszkający w Skarżysku-Kamiennej.

Zobacz relację ze spotkania:

Grzegorz Rak i jego „Opowiadania nie tylko mazurskie” na spotkaniu autorskim

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Od poprzedniego spotkania autorskiego z Grzegorzem Rakiem w MCK w Skarżysku minęło już trochę czasu. Pisarz w tym czasie nie próżnował i ostatnio wydał kolejną książkę.

Najnowsza pozycja w dorobku pisarskim Grzegorza Raka to zbiór „Opowiadania mazurskie i inne”. Wśród opowiadań „inne” kryją się między innymi opowiadanie „Nareszcie w domu” – nagrodzone pierwszą nagrodą w ogólnopolskim konkursie o „Złote Pióro Wojewody Świętokrzyskiego” w pierwszej edycji oraz opowiadanie „Bolero” wyróżnione w drugiej edycji tego konkursu.

Nareszcie w domu – nagrodzone opowiadanie skarżyskiego pisarza Grzegorza Raka

 

Grzegorz Rak zaprasza na spotkanie:

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z moją twórczością i ze mną osobiście. Zapełnianie papieru słowami towarzyszyło mi od zawsze. Z czego się taka potrzeba pisania bierze? Czemu w ten, a nie w inny sposób człowiek stara się wyrażać siebie, komunikować z innymi, pokazywać fragment świata?

Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć podczas spotkania. Zaprezentuje też na nim fragmenty z ostatnio wydanego zbioru moich opowiadań pt. „Opowiadania mazurskie i inne”. Jak zwykle przygotuję też dla widzów niespodziankę.

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem promujące zbiór „Opowiadania mazurskie i inne” odbędzie się w piątek 26 listopada 2021 roku o godz. 18:00 w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Zapraszamy!

Grzegorz Rak – pisarz, prozaik, autor opowiadań, powieści, dramatów. Wydał powieści „Miłość w Rzeczniowie” oraz „Fotografia”, a także dwie komedie jednoaktówki: „Oni i misja” oraz „Wolność”.

Spotkanie autorskie z pisarzem Grzegorzem Rakiem odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to