Harmonogram odbioru odpadów od 1 września 2016 roku

2551

Zobacz harmonogram odbioru odpadów w Skarżysku-Kamiennej:

Harmonogram odbioru odpadów Skarżysko 2021 r.

 

Po zmianie firmy zajmującej się odbiorem śmieci, ustalony został nowy harmonogram odbioru odpadów w Skarżysku.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Nowy harmonogram obowiązuje od 1 września 2016 r. Na razie został ustalony na cztery miesiące, do końca roku.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć harmonogram wywozu śmieci w Skarżysku na rok 2017

Podstawowe zasady są następujące:

  • Odbiór zaczyna się od godz. 7.00
  • Pojemniki i worki należy wystawić w widocznym miejscu przed ogrodzeniem posesji w sposób niezagrażający ruchowi publicznemu pieszych i pojazdów.
  • Pojemniki i worki z nieodpowiednią zawartością nie zostaną odebrane i zostanie wykonana dokumentacja fotograficzna

Kontakt do firmy MS-EKO odbierającej odpady: 41 253 41 27

Przeczytaj również: Jak prawidłowo segregować śmieci

 POSESJE WIELORODZINNE
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane

(pojemniki i worki czarne)

Każdy poniedziałek, środa, piątek
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

Każdy czwartek
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

Każdy czwartek
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – drugi wtorek miesiąca 13 11 8 13
Popiół – druga środa miesiąca 14 12 9 14

 

 1 MAJA, ŁYŻWY, PODEMŁYNEK – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 1 Maja, Borówkowa, Czachowskiego, Głogowa, Grzybowa, Jagodowa, Jeżynowa, Łyżwy, Gierymskiego, Malinowa, Langiewicza, Oleśnicka, Piękna, Podemłynek, Porzeczkowa, Poziomkowa, Racławicka
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi czwartek

(pojemniki i worki czarne)

1, 15, 29 13, 27  10, 24 8, 22
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

16, 30 14, 28 18 16
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

16 14 18 16
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

9 14 10 9
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 29
Popiół 19 24 21 19

 

3 MAJA, MŁODZAWY – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 3 Maja, Ekonomii, Jaracza, Osterwy, Młoda, Młodzawy, Szkolna, Zaporęba
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek

(pojemniki i worki czarne)

13, 27 11, 25  8, 22 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

9, 23 7, 21 25 23
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

23 21 25 23
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

15 20 17 15
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 15
Popiół 20 18 22 13

 

BÓR – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: 17 Stycznia, Dygasińskiego, Dzielna, Harcerska, Iglasta, Majora Hubala, Nowa, Orzeszkowej, Partyzantów, Sosnowa, Świerkowa, Walecznych, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zbrojna, Zwycięzców
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa

(pojemniki i worki czarne)

7, 21 5, 19 2, 16, 30 7, 21
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

15, 29 13, 27 24 22
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

22 27 24 22
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

8 13 10 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 29
Popiół 30 28 25 30

 

BZINEK – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Grota Roweckiego, Jodłowa, Krakowska, Polna, Ponurego, Tartaczna, Żytnia
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek

(pojemniki i worki czarne)

13, 27 11, 25  8, 22 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

15, 29 13, 27 24 22
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

15 20 17 15
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

8 13 10 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 15
Popiół 16 14 18 16

 

DOLNA KAMIENNA – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Chłodna, Ciepła, Czerwonego Krzyża, Dobra, Fabryczna, Franciszkańska, Kosynierów, Kościuszki, Kredytowa, Limanowskiego, Obywatelska, Ogólna, Ogrodnicza, Piaskowa, Podjazdowa, Przechodnia, Przesmyk, Równoległa, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźniana, Spacerowa, Staszica, Średnia, Świeża, Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Wysoka, Zacisze
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa

(pojemniki i worki czarne)

7, 21 5, 19  2, 16, 30 14, 28
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

9, 23 7, 21 25 23
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

23 21 25 23
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

15 20 17 15
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 15
Popiół 20 18 22 13

 

KSIĄŻĘCE – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Działkowa, Kopernika, Kościelna, Książęca, Podlaska, Rycerska, Turystyczna, Warszawska
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi piątek

(pojemniki i worki czarne)

9, 23 7, 21  4, 18 2, 16, 30
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

7, 21 5, 19 16 21
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

22 27 24 22
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

14 12 9 14
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 10
Popiół 12 17 14 12

 

PARYSKA, NIEPODLEGŁOŚCI – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Niepodległości, Legionów, Łąkowa, Paryska, Traugutta
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi poniedziałek

(pojemniki i worki czarne)

5, 19 3, 17, 31 14, 28 12, 23
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

15, 29 13, 27 24 22
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

15 20 17 15
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

8 13 10 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 23
Popiół 16 14 18 16

 

PLACE, METALOWIEC – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Akacjowa, Bernatka, Budowlanych, Bukowa, Energetyków, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Metalowców, Mostowa, Odlewnicza, Tokarska, Topolowa, Torowa, Urzędnicza, Armii Krajowej, Gajowa, Grabowa, Grottgera, Łowiecka, Orla, Sienkiewicza, Stokowa, Świętokrzyska, Wiejska, Wileńska, Wyspiańskiego
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek

(pojemniki i worki czarne)

6, 20 4, 18 2, 15, 29 13, 28
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

15, 29 13, 27 17 15
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

15 20 17 15
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

8 13 10 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 21
Popiół 5 10 7 5

 

POGORZAŁE – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Główna, Leśna Polana, Modrzewiowa, Nizinna, Parkingowa, Pogodna, Rajdowa, Widokowa, Wieżowa, Zagórska
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi wtorek

(pojemniki i worki czarne)

13, 27 11, 25 8, 22 6, 20
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

15, 29 13, 27 17 15
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

15 20 17 15
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

8 13 10 8
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 21
Popiół 5 10 7 5

 

MILICA (REJON 3) – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Piłsudskiego, Niepodległości, Tysiąclecia, Asnyka, Bankowa, Brzozowa, Konarskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Popiełuszki, Leśna, Mickiewicza, Niska, Norwida, Okrzei, Słowackiego
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co druga środa

(pojemniki i worki czarne)

14, 28 12, 26 9, 23 7, 21
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

7, 21 5, 19 16 21
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

22 27 24 22
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

14 12 9 14
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 22
Popiół 12 17 14 12

 

PRZYDWORCOWE (REJON 4) – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Górnicza, Jagiellońska, Małowicza, Fałata, Kochanowskiego, Matejki, Moniuszki, Oseta Wasilewskiego, Pilota Janusza Rybickiego, Plac Floriański, Powstańców Warszawy, Pułaskiego, Rejowska, Sezamkowa, Sokola, Sporna, Spółdzielcza, Szydłowiecka, Kossaka, Zielna, Żeromskiego
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi czwartek

(pojemniki i worki czarne)

8, 22 6, 20 3, 17 1, 15, 29
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

9, 23 7, 21 25 23
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

15 20 10 8
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

15 20 17 15
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 23
Popiół 14 12 9 7

 

ZACHODNIE, REJÓW – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Cicha, Cmentarna, Długosza, Kilińskiego, Krzywa, Multanka, Praga, Prosta, Przekątna, Reja, Robotnicza, Rzeczna, Słoneczna, Sportowa, Struga, Wiklinowa, Skalna 7 i 9
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi piątek

(pojemniki i worki czarne)

2, 16, 30 14, 28 10, 25 9, 23
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

7, 21 5, 19 16 21
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

21 19 16 21
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

14 12 9 14
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 10
Popiół 19 24 21 19

 

ŻURAWIA – POSESJE JEDNORODZINNE
Ulice: Bazaltowa, Bilskiego, Bobowskich, Bursztynowa, Gołębia, Granitowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Kanarkowa, Krucza, Krzemowa, Marmurowa, Org. Orzeł Biały, Piękna, Ptasia, Skowronkowa, Słowikowa, Szarych Szeregów, Szmaragdowa, Towarowa, Witwickich, Wschodnia, Żurawia
Wrzesień Październik Listopad Grudzień
Odpady komunalne zmieszane – co drugi poniedziałek

(pojemniki i worki czarne)

5, 19 3, 17, 31 14, 28 12, 23
Odpady zielone i biodegradowalne

(pojemniki i worki brązowe)

16, 30 14, 28 18 16
Odpady segregowane

(pojemniki i worki kolorowe)

16 14 18 16
Szkło

(pojemniki i worki zielone)

9 14 10 9
Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny 29
Popiół 19 24 21 19