Jacek Pastuszko wystąpił charytatywnie dla Piotra Góreckiego. Zebrana kwota robi wrażenie!

1298
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Jacek Pastuszko zagrał charytatywny koncert w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Zagrał i zaśpiewał dla Piotra Góreckiego, który potrzebuje dużych pieniędzy na operację.

To był już kolejny koncert na rzecz Piotrka Góreckiego, skarżyszczanina, ucznia I Liceum Ogólnokształcącego, który od urodzenia zmaga się ze skutkami przebytego mózgowego porażenia dziecięcego.

Tutaj piszemy więcej o Piotrze Góreckim:

Piotr Górecki ze Skarżyska potrzebuje dużych pieniędzy na operację. Pomaga mu całe miasto. Pomoże też Anja Orthodox

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Piotrek zbiera pieniądze na operację, która wydatnie ułatwi mu codzienne życie i funkcjonowanie. Potrzeba bardzo dużo pieniędzy, dużo już zebrano, ale jeszcze sporo brakuje. I piątkowy koncert charytatywny, który odbył się 30 marca 2023 roku w Miejskim Centrum Kultury, miał w zamierzeniu sprawić, aby do zebrania było chociaż trochę mniej.

Jacek Pastuszko przygotował półtorej godziny piosenek w typie Krainy Łagodności, a więc poezji śpiewanej, piosenki turystycznej czy szant, czyli utwory tak znanych wykonawców jak choćby Stare Dobre Małżeństwo.

Oprócz walorów artystycznych, tego wieczoru ważny był wymiar finansowy. Muzyka była piękna i taka też okazała się kwota, jaką zebrano – 3700 złotych. Oprócz dobrowolnej wpłaty za wstęp uczestnicy mogli wspomóc Piotra poprzez zakup ciast i napojów.

Jaka powiedziała mama Piotra, Anna Górecka, syn przejdzie operację 26 kwietnia br. Oboje, jak również mnóstwo kibicujących im osób, liczą, że uda się do tego czasu zebrać pełną kwotę.

Wkrótce odbędzie się kolejny koncert charytatywny dla Piotra Góreckiego. Tym razem wystąpi Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka:

Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka znów na scenie. Zagra charytatywnie dla Piotra Góreckiego

 

 

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to