Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka znów na scenie. Zagra charytatywnie dla Piotra Góreckiego

1520
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka zagra charytatywny koncert dla Piotra Góreckiego. Odbędzie się on w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Zobacz relację z koncertu Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka zespołu dla Piotra Góreckiego:

Taka Paka zagrała dla Piotrka Góreckiego. Już tylko kilka dni do ważnej operacji młodego skarżyszczanina

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Akcja pomocy charytatywnej dla Piotra Góreckiego rozkręca się. Piotr to nastolatek ze Skarżyska-Kamiennej, który zmaga się ze skutkami dziecięcego porażenia mózgowego. Aby było mu łatwiej, przejdzie operację. Ta jednak dużo kosztuje i trwa zbiórka charytatywna, aby zabieg w ogóle był możliwy.

Tutaj pisaliśmy więcej o Piotrze Góreckim:

Piotr Górecki ze Skarżyska potrzebuje dużych pieniędzy na operację. Pomaga mu całe miasto. Pomoże też Anja Orthodox

 

W ramach akcji charytatywnej na rzecz Piotrka odbywają się między innymi koncerty. Zaśpiewała dla niego już sama Anja Orthodox, wokalistka zespołu Closterkeller. Wystąpił też nasz lokalny bard Jacek Pastuszko.

Wkrótce odbędzie się kolejny charytatywny koncert dla Piotra Góreckiego. Tym razem wystąpi dla niego Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka.

TakaPaka to nowy zespół na skarżyskiej scenie muzycznej. Gra od połowy 2022 roku, występuje jednak dopiero od niedawna. Wykonuje muzykę podwórkową, określaną też miejskim folkiem.

Nasi podwórkowi kapelmistrze zadebiutowali występem na koncercie Pereł z Lamusa na 10-lecie zespołu Anny Tchórzewskiej, a potem dali świetnie przyjęty koncert na Dzień Kobiet. W międzyczasie zmodyfikowali nieco swoją nazwę.

Tutaj bliżej poznacie TakąPakę – Naszą Kapelą ze Skarżyska:

Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka – Skarżysko ma kapelę podwórkową. Śpiewają też o naszym mieście

 

Teraz po raz kolejny zagrają na sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i znów, mamy nadzieję, zapełnią ją. Wszyscy na to liczą. I zespół, i Piotr Górecki z bliskimi przede wszystkim. My zapewniamy, że warto się pojawić, bo Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka gra świetnie.

Koncert charytatywny Naszej Kapeli ze Skarżyska TakaPaka dla Piotra Góreckiego odbędzie się w niedzielę 16 kwietnia 2023 roku o godz. 18.00 w sali widowiskowej MCK w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25.

Biletem wstępu na koncert jest cegiełka za 20 zł.

Zapraszamy!

Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka zagra charytatywny koncert dla Piotra Góreckiego w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to