REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W Szkole Podstawowej nr 7 odbył się tradycyjny coroczny Jesienny Piknik Integracyjny. Wspólnie z dziećmi bawili się nauczyciele i rodzice. W szkole pojawili się również zaproszeni goście.

Minął już gorący okres, jakim w każdej szkole jest początek roku szkolnego i można było przystąpić do organizacji corocznego pikniku. Niestety, aura dziś nie dopisała i piknik odbył się w murach szkoły zamiast na zewnątrz.

To jednak nie pokrzyżowało szyków dzieciom i dorosłym i wszyscy świetnie się bawili. A do wyboru było wiele atrakcji. Na sali gimnastycznej odbywały się gry i zabawy sportowe oraz pokazy. W szkole pojawili się podopieczni Akademii Holistycznej i Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Zaprezentowali pokazy karate oraz gimnastyki.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Ci drudzy przygotowują się właśnie do Międzynarodowego Turnieju Karate Skarżysko-Kamienna Cup, jaki w sobotę odbędzie się w Skarżysku. Trener SKSW, Zbigniew Zaborski, zaprosił dzieci do konkursu, w którym nagrodami były uczestnictwo w obozie sportowym oraz w zajęciach w dowolnej sekcji klubu.

Dobra zabawa nie byłaby możliwa bez poczęstunku. Na dzieci czekały kiełbaski z grilla, ciasta upieczone przez rodziców oraz wata cukrowa i popcorn. Uczniowie szkoły chętnie też malowali sobie twarze oraz paznokcie.

W trakcie festynu odbył się kiermasz zabawek, a przez cały czas taneczną muzykę puszczał DJ Tomasz Gluza.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to