Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Stoiska wystawiennicze, które wykonała firma Linga Expo, otrzymały niedawno dwie prestiżowe nagrody na ważnych targach w branży turystycznej w Berlinie. Firma ma swój zakład produkcyjny również w Skarżysku-Kamiennej, w halach po fabryce Fosko.

Firma Linga Expo działa w szeroko pojętej branży meblowej, a specjalizuje się w produkcji stoisk wystawienniczych na potrzeby targów i innych podobnych wydarzeń. Podejmuje się realizacji nawet najbardziej nietypowych i nieszablonowych projektów. Zajmuje się również produkcją mebli, zarówno dla dużych klientów firmowych, jak i klientów indywidualnych.

Historia naszej firmy rozpoczęła się od produkcji wysokiej jakości mebli do użytku domowego oraz komercyjnego. Doświadczenie, które posiadamy z branży meblarskiej, przekładamy na branżę wystawienniczą i reklamową. Potrafimy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty mebli wystawowych oraz ekspozytorów przy zachowaniu ich najwyższej jakości.

Linga Expo główną siedzibę ma w Skierniewicach. Tam powstała, założona przez Dariusza Stoczyńskiego, a w Skarżysku-Kamiennej zainwestowała w 2017 roku, nabywając część hal po nieistniejącej już od lat fabryce obuwia Fosko. W jeszcze do niedawna pustych i zaniedbanych halach teraz pełną parą idzie produkcja zarówno stoisk wystawienniczych, jak i mebli na wymiar do użytku domowego oraz komercyjnego.

To właśnie pawilony targowe, stoiska wystawiennicze, konstrukcje sceniczne to specjalność firmy Linga Expo. Oferta Linga Expo jest kompleksowa – od projektu, poprzez wykonanie po późniejszy transport na miejsce i montaż. Jest to możliwe dzięki bogatemu zapleczu technicznemu wyposażonemu m.in. piły panelowe i formatowe, obrabiarki CNC, frezarki czy drukarki wielkoformatowe.

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Stoiska wykonane przez Linga Expo i kunszt ekipy firmy, w tym jej skarżyskiego oddziału, można było oglądać i podziwiać na najważniejszych imprezach targowych m.in. w takich miastach Londyn, Amsterdam, Paryż, Monachium, Madryt czy Mediolan.

Wśród już kilkuset klientów, którzy skorzystali z oferty Linga Expo, są też klienci z branży turystycznej – ministerstwa turystyki. Stoiska dla dwóch z nich, Malediwów i Maroka właśnie niedawno otrzymały główne nagrody za wzornictwo na targach ITB w Berlinie w marcu 2023 roku. Impreza ta należy do najważniejszych na świecie w branży turystycznej.

Kliknij zdjęcie, aby odbyć wirtualny spacer po stoisku wystawienniczym Malediwów wykonanym przez Linga Expo:

Z oferty firmy Linga Expo korzystają firmy z całego świata, a wśród nich wiele popularnych marek znanych każdemu. Wystarczy tu wymienić choćby takie jak Xiaomi, McDonald’s, Vodafone, Pringles czy Toyota.

Kliknij zdjęcie, aby odbyć wirtualny spacer po stoisku wystawienniczym Maroka wykonanym przez Linga Expo:

Na filmie możemy zobaczyć, jak powstaje stoisko wystawiennicze w firmie Linga Expo:

Linga Expo w sumie ma trzy zakłady produkcyjne – w Skierniewicach, Skarżysku i Skierbieszowie. W Skarżysku-Kamiennej zatrudnia ponad trzydzieści osób. Oprócz swojej specjalności, jaką są stoiska targowe, Linga Expo oferuje również meble na wymiar, w tym wyposażenie hoteli, szpitali, sklepów czy biur.

W planach jest powiększenie produkcji, a pracę w naszym oddziale firmy może znaleźć nawet do stu osób, jak informował przed rozpoczęciem produkcji w Skarżysku właściciel firmy Dariusz Stoczyński. Linga Expo stawia sobie za cel być firmą numer 1 w branży wystawienniczej w Polsce.