Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Mikołajkowe Kółko na Rejowie było kolejną okazją do aktywności ruchowej nad zalewem Rejów w Skarżysku-Kamiennej. Pojawiło się sporo osób, zwłaszcza najmłodszych, którzy mogli liczyć na drobne podarki z okazji mikołajek.

Kolejna edycja Kółka na Rejowie, inicjatywy ośrodka wypoczynkowego Rejów i stowarzyszenia „Skarżysko biega”, była edycją mikołajkową.

Na zaproszenie do aktywności ruchowej, czy to w formie biegu, czy spaceru wokół zalewu, znów odpowiedziało sporo osób. Byli między innymi harcerze ZHP, a po raz kolejny taką formę treningu zrobili sobie młodzi piłkarze Piłkarskiej Akademii Skarżyska.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Poza gorąca herbatą dla wszystkich, najmłodsi uczestnicy tym razem mogli też liczyć na podarek w postać słodkości i kiełbasek na ognisko ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej. Starosta Artur Berus również uczestniczył w spotkaniu.

Istotą Kółka na Rejowie jest nie wynik, a po prostu aktywne spędzenie czasu. Inicjatorzy akcji zachęcają do pokonania kółka po ścieżce biegnącej wokół zalewu Rejów biegiem, pieszo czy też na rowerze. W spotkaniach nie ma wspólnego startu. Każdy wybiera sobie porę startu i dystans, jaki pokona. Na zakończenie wszyscy są mile widziani przy ognisku na ośrodku Rejów i częstowani darmową gorącą herbatą przez restaurację Myśliwską. Można też było skorzystać z oferty jedzenia na wynos.

Poprzednie tego typu wydarzenia odbywały się między innymi z okazji Narodowego Święta Niepodległości, a pierwszym kołkiem na Rejowie była impreza charytatywna dla Jasia Czarnoty.

Charytatywne kółko do Jaśka – w Skarżysku odbędzie się impreza dla Jasia Czarnoty

 

Więcej zdjęć na portalu Echo Dnia: Mikołajkowe Kółko na Rejowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here