REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W 2023 roku mija dwadzieścia lat od wydania pierwszej płyty skarżyskiego zespołu MIR. Z tej okazji zespół wystąpi w klubie Semafor, czyli tym, gdzie zagrał swój pierwszy koncert.

Zobacz relację z koncertu zespołu MIR w Semaforze:

MIR znów w pierwszym składzie. Jubileuszowy koncert z niespodzianką odbył się w Semaforze

Fanom rocka, bywalcom klubu Semafor zespołu MIR przedstawiać bliżej nie trzeba. Szczególnie że mijają kolejne lata i okrągłe rocznice z kapelą Tomasza Juchniewicza związane.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Dwadzieścia lat od założonego w 2001 roku zespołu już minęło. Teraz nadeszła kolejna „dwudziestka”. W 2023 roku mija właśnie tyle lat od wydania pierwszej płyty mającej w tytule nazwę zespołu. Została ona nagrana w Studiu Zamek w Szydłowcu.

Z tej okazji w klubie Semafor odbędzie się koncert nawiązujący do tego ważnego przecież dla każdego zespołu faktu. Jak mówi Tomasz Juchniewicz, zespół na koncertach z reguły gra swoje nowsze kawałki, ale ten koncert, w ramach nawiązania, będzie też zawierał kawałki właśnie z debiutanckiej płyty. Również z drugiej, Agape, bo szykowana jest jej reedycja, jak dodaje lider MIR-u.

Tutaj można posłuchać pierwszej płyty zespołu MIR:

 

Ceniona na muzycznym rynku kapela zaczynała jako trio. Wówczas zespół oprócz Tomasza Juchniewicza tworzyli perkusista Igor Jakubowski i basista Norbert Janikowski.

Dziś skład zespołu MIR to:

  • Monika Majewska – klawisze
  • Marcin Fortuna – perkusja
  • Radosław Herman – bas
  • Tomasz Juchniewicz – gitara, śpiew

Koncert zespołu MIR odbędzie się w sobotę 4 lutego 2023 roku o godz. 20.00 w klubie muzycznym Semafor w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Towarowej 2.

Bilety wstępu w cenie 20 złotych będą do nabycia przy wejściu.

Zapraszamy.

Zespół MIR zagra w klubie muzycznym Semafor w Skarżysku-Kamiennej. Okazja to dwadzieścia lat od wydania pierwszej płyty zespołu zatytułowanej MIR.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to