Wigilijne spotkanie Morsów z Madagaskaru

2887
Morsy z Madagaskaru - wigilia
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Za tydzień już święta, więc dziś wypadło ostatnie przed Bożym Narodzeniem spotkanie skarżyskich morsów. Aby wejść do wody, musieli się jednak trochę napracować.

Minusowe temperatury sprawiły, że zalew na Rejowie pokrył się już warstwą lodu. Ale dla morsów to oczywiście okoliczności sprzyjające – kąpiel w przeręblu to jest to!

Humory oczywiście dopisywały, a w powietrzu unosiła się już atmosfera nadchodzących świąt. W wodzie morsy przełamały się opłatkiem, a przy tradycyjnym ognisku najlepiej tym razem smakowały pierogi, uszka i barszczyk.

Teraz przed morsami przerwa świąteczna, a potem przywitanie nowego roku. Oczywiście w wodzie!


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Morsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliamorsy-wigilia-016Morsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigiliaMorsy z Madagaskaru - wigilia