Motomikołajki 2018: Dzieci i młodzież z Przystani z prezentami od motocyklistów

1855
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Od wielu lat w mikołajki motocykliści ze Skarżyska-Kamiennej i regionu obdarowują wychowanków Zespołu Placówek Opieki, Wychowania i Interwencji Kryzysowej „Przystań” i dlatego akcja zwana jest Motomikołajkami. Również w tym roku do dzieci i młodzieży trafiły upominki.

Tegoroczne Motomikołajki to wspólna akcja właścicieli dwóch kółek skupionych w grupie Świętokrzyscy Motórzysci oraz motocyklistów z klubu Daggers MC Poland. W roli Mikołaja po raz kolejny wystąpił Robert Mucha, a w roli Śnieżynki – Małgorzata Kowalczyk.

W tym roku dzieci i młodzież otrzymali słodycze w pudełku w kształcie gigantycznego jajka niespodzianki oraz czapkę Mikołaja z wyszytym imieniem. Prezenty trafiły do wszystkich, bo przecież wszyscy są grzeczni.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Wychowankowie podziękowali za pamięć o nich i za to, że „przyjaciele motocykliści” kontynuują akcję nieprzerwanie od wielu lat.

Akcję Motomikołajki zapoczątkowało wiele lat temu Stowarzyszenie Fire Wheels-77. Motocykliści ze Skarżyska i okolic fundują dzieciom mikołajkowe prezenty. Motocykliści chcą, aby oprócz prezentów, nie brakło czasu na przytulenie, rozmowę i zainteresowanie drugim człowiekiem. Dla dzieci motocykliści nie są zwykłymi motocyklistami – to „Przyjaciele Motocykliści”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here