Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Niepodległościowe Aktywne Kółko na Rejowie w Skarżysku-Kamiennej było okazją do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa nie odbywał się w zasadzie żadne organizowane uroczystości dla upamiętnienia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołano również wydarzenia sportowe regionie i kraju.

W zamian Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji „Rejów” oraz restauracja Myśliwska zaproponowały inną aktywną formę spędzenia 11 listopada. Niepodległościowe Aktywne Kółko na Rejowie było zaproszeniem do aktywnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Aby nie naruszać pandemicznych obostrzeń, każdy chętny mógł pobiec, przejechać na rowerze czy nawet przejść spacerem wokół lub w okolicy zalewu Rejów o dowolnej porze. Nie było startu wspólnego ani określonego dystansu.

Z zaproszenie skorzystało wiele osób. Skarżyszczanie biegali w pojedynkę, w grupach, całymi rodzinami.

Na koniec wszyscy byli mile widziani w Myśliwskiej i na terenie ośrodka Rejów, gdzie czekała gratisowa gorąca herbata oraz ognisko. Restauracja przygotowała też okolicznościowe patriotyczne potrawy – zupę oraz pizzę w biało-czerwonych barwach. Aby zachować zasady bezpieczeństwa, trzeba było skorzystać z oferty kulinarnej na wynos.

Ten dzień będzie miał jeszcze swój epizod w postaci losowania pizzy wśród tych osób, które zrobiły kółko i zostawiły na Facebooku posta z hasztagiem #KółkoNa Rejowie.

 

Więcej zdjęć: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/niepodleglosciowe-aktywne-kolko-na-rejowie-tak-wygladalo-swietowanie-rocznicy-odzyskania-niepodleglosci-w-skarzyskukamiennej/ar/c2-15286898

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here