Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Niepodległościowe Aktywne Kółko na Rejowie w Skarżysku-Kamiennej było okazją do uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

W tym roku z racji pandemii koronawirusa nie odbywał się w zasadzie żadne organizowane uroczystości dla upamiętnienia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołano również wydarzenia sportowe regionie i kraju.

W zamian Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji „Rejów” oraz restauracja Myśliwska zaproponowały inną aktywną formę spędzenia 11 listopada. Niepodległościowe Aktywne Kółko na Rejowie było zaproszeniem do aktywnego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz, jak powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty Konopnickiej - R E K L A M A

Aby nie naruszać pandemicznych obostrzeń, każdy chętny mógł pobiec, przejechać na rowerze czy nawet przejść spacerem wokół lub w okolicy zalewu Rejów o dowolnej porze. Nie było startu wspólnego ani określonego dystansu.

Z zaproszenie skorzystało wiele osób. Skarżyszczanie biegali w pojedynkę, w grupach, całymi rodzinami.

Na koniec wszyscy byli mile widziani w Myśliwskiej i na terenie ośrodka Rejów, gdzie czekała gratisowa gorąca herbata oraz ognisko. Restauracja przygotowała też okolicznościowe patriotyczne potrawy – zupę oraz pizzę w biało-czerwonych barwach. Aby zachować zasady bezpieczeństwa, trzeba było skorzystać z oferty kulinarnej na wynos.

Ten dzień będzie miał jeszcze swój epizod w postaci losowania pizzy wśród tych osób, które zrobiły kółko i zostawiły na Facebooku posta z hasztagiem #KółkoNa Rejowie.

 

Więcej zdjęć: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/niepodleglosciowe-aktywne-kolko-na-rejowie-tak-wygladalo-swietowanie-rocznicy-odzyskania-niepodleglosci-w-skarzyskukamiennej/ar/c2-15286898

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here