Nowa Lewica z programem „Bezpieczna rodzina” zaprasza mieszkańców Skarżyska na spotkanie. Przyjadą parlamentarzyści

1018
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Działacze Nowej Lewicy spotkają się z mieszkańcami Skarżyska-Kamiennej. Parlamentarzyści ugrupowania będą mówić między innymi o programie „Bezpieczna rodzina”.

Programowa Trasa Lewicy, bo tak nazywa się cykl spotkań polityków Nowej Lewicy, zawita do Skarżyska-Kamiennej.

Z uczestnikami spotkają się parlamentarzyści Nowej Lewicy na czele z wicemarszałkiem Sejmu Włodzimierzem Czarzastym. Obecni będą także posłowie Tomasz Trela i Maciej Gdula, a towarzyszyć im będzie przewodniczący Nowej Lewicy w powiecie skarżyskim Artur Pejas.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Głównymi tematami spotkania będzie Program Lewicy „Bezpieczna Rodzina”, w tym między innymi stan samorządów, szkolnictwo, służba zdrowia. W trakcie spotkania będzie można też złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy „Renta Wdowia”.

Spotkanie z działaczami Nowej Lewicy odbędzie się w czwartek 16 marca 2023 roku o godzinie 16.45 w Hotelu Promień przy ul. Legionów 105 w Skarżysku-Kamiennej.

Spotkanie ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta bez względu na poglądy i przekonania.

Wcześniej tego samego dnia odbędzie się spotkanie działaczy Nowej Lewicy z władzami miasta oraz konferencja prasowa z ich udziałem.

Nowa Lewica z programem „Bezpieczna rodzina” zaprasza mieszkańców Skarżyska na spotkanie. Przyjadą parlamentarzyści

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

2 KOMENTARZE

  1. Konrad I Upasiony romansuje z PZPR-reaktywacja i proszę: „niezależny” Kamil Jerzy Suchański syn senatora SLD Jerzego Suchańskiego (tego który prowadził firmę na os. Pakosz naprzeciw zapasowej bramy 20 Brygady NJW MSW) również się pojawił … Cóż metody V Kolumny KPP / PPR / PZPR chowu NKWD niezmienne, sabotaż i dywersja we krwi. Niezależny to on jest tak samo jak Gierada: Jan służył w PZPR, SLD potem PSL udającym ZSL – jedynie PIS nie ma na tej liście 🙂 Za to Jarubasa reklamowali na swoim płocie przed wyborami do eurokołchozu w Niemieckim Związku Radzieckim nawet czołowi kryminaliści Skarlansu … Kabaret Qurwidołka nadal trwa? Już niedługo.

  2. Dlaczego towarzysze z kieleckiej PZPR-kontynuacja nie powiedzieli mi o operacji „Udajemy bezpartyjnych – PZPR Nowe Pokolenie” (jak na bezpartyjnych to syn Jerzego ma sporo banerów w każdym zakątku tudzież dziurze województwa ). To ja się męczę i kontynuuję przedsięwzięcie „uroczy Włodzimierz” w duchu „europejczyk broń Boże komuch”, nawet musiałem pogodzić się z Oskarem z Sopotu i wymienić uwagi z jego hunwejbinem który utrącił moją prezydenturę tj. płk. WB-R: pogratulowałem mu pomysłu na faksymilie i p. Jarucką oraz oświadczenie majątkowe ! Normalnie James Bond SB-bis w PRL-bis! PS. „Trzecia droga”?    Czyli zielono-czerwona postkomuna + produkt medialny Tygodnika Powszechnego (nowy ale kolejny po wcześniejszych które w SB-bis czyli UOP utworzyły kontynuację działań zmierzających do ochrony komuny i jej agentury przeciw tym co uwierzyli w prawdziwość przemiany ustrojowej).
    Polska to jednak dziwna kraj, przechodzą tu kity jakie wszędzie indziej wywołują zaledwie uśmiech politowania. No cóż Polska nie może stać się samodzielna, my pasożyty z Folwarku 3rp zadbamy o to, a po wyborach opchniemy Polskę duetowi Berlin-Paryż z sprzymierzonymi z Moskwą i będzie spokój. P.O.Land w Niemieckim Związku Radzieckim zamiast Polska – to nawet brzmi lepiej!

Comments are closed.