Coraz bliżej otwarcia Nowego Manhattanu w Skarżysku. Trwają ostanie przygotowania

2282
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zostały ostatnie godziny do uruchomienia Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej, nowego punktu na handlowej mapie miasta. Otwarcie odbędzie się z pompą, ale jeszcze sporo jest do zrobienia.

Otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej już się odbyło. Zobacz relację:

Nowy Manhattan już otwarty. Wreszcie komfortowe warunki dla kupców i klientów

Po wejściu do gotowej już hali, jednej z dwóch, trudno uwierzyć, że do otwarcia zostały godziny. Wszyscy uwijają się jak w ukropie, zarówno ekipy wykończeniowe, jak i właściciele oraz pracownicy stoisk. Obiecują jednak, że na otwarcie wszystko będzie gotowe.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A to nastąpi w sobotę 4 grudnia 2021 roku o godz. 10.00. Będzie można zrobić pierwsze zakupy, ale nie tylko. Czekać będzie dużo atrakcji.

Program otwarcia Nowego Manhattanu znajduje się tutaj:

Otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku już wkrótce. W programie wiele atrakcji dla klientów

 

Nowy Manhattan to kompleks dwóch hal targowych. Pierwsza zostanie otwarta lada dzień, a druga na początku 2022 roku. Hale zastąpią dotychczasowe targowisko, zwane również bazarem, znajdujące się w pobliżu, które będzie działać do końca 2021 roku.

Nowy Manhattan znajduje się pomiędzy ulicami Niepodległości, Bankową, Tysiąclecia i Leśną. Ta ostania została niedawno przebudowana, aby zapewnić dojazd do hal targowych i miejsca parkingowe dla klientów.

Do Nowego Manhattanu przeprowadziła się część kupców z targowiska, ale jest też wiele nowych stoisk. Asortyment ma być na tyle szeroki, aby można było zrobić kompleksowe zakupy. Będą też punkty usługowe.

 

1 KOMENTARZ

  1. Wow byłam tam byłam ! I on główny macho mojego miasta też !!! Oj działo się były selfie, były autografy …. Niemal otwarłam się o niego mało brakło wykręciłabym klasycznego cyrkla o słup podpierający strop, gdy głęboko spojrzał w me oczy …. ufff Kądzio on hipnotyzuje jak Rasputin poczułam jego wzrok mocno aż grawitacja zaczęła działać choć serce unosiło się ku przestworzom 🙂 🙂 🙂 Ten look, ten szyk i styl wow !
    On nam zrobi Wawę ze Skarlandu 🙂
    Pamiętaj o mnie luby – nie da ci tego żadna wielkomiejska lalunia co wartowniczka przemysłowa Zakładów Metalowych w pracę zaangażowana nie tylko wylansowana 🙂 To mówię ja Kaczor-OFF-Ska MILF z sukcesami widocznymi na koncie !

Comments are closed.