Coraz bliżej otwarcia Nowego Manhattanu w Skarżysku. Trwają ostanie przygotowania

2361
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zostały ostatnie godziny do uruchomienia Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej, nowego punktu na handlowej mapie miasta. Otwarcie odbędzie się z pompą, ale jeszcze sporo jest do zrobienia.

Otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej już się odbyło. Zobacz relację:

Nowy Manhattan już otwarty. Wreszcie komfortowe warunki dla kupców i klientów

Po wejściu do gotowej już hali, jednej z dwóch, trudno uwierzyć, że do otwarcia zostały godziny. Wszyscy uwijają się jak w ukropie, zarówno ekipy wykończeniowe, jak i właściciele oraz pracownicy stoisk. Obiecują jednak, że na otwarcie wszystko będzie gotowe.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

A to nastąpi w sobotę 4 grudnia 2021 roku o godz. 10.00. Będzie można zrobić pierwsze zakupy, ale nie tylko. Czekać będzie dużo atrakcji.

Program otwarcia Nowego Manhattanu znajduje się tutaj:

Otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku już wkrótce. W programie wiele atrakcji dla klientów

 

Nowy Manhattan to kompleks dwóch hal targowych. Pierwsza zostanie otwarta lada dzień, a druga na początku 2022 roku. Hale zastąpią dotychczasowe targowisko, zwane również bazarem, znajdujące się w pobliżu, które będzie działać do końca 2021 roku.

Nowy Manhattan znajduje się pomiędzy ulicami Niepodległości, Bankową, Tysiąclecia i Leśną. Ta ostania została niedawno przebudowana, aby zapewnić dojazd do hal targowych i miejsca parkingowe dla klientów.

Do Nowego Manhattanu przeprowadziła się część kupców z targowiska, ale jest też wiele nowych stoisk. Asortyment ma być na tyle szeroki, aby można było zrobić kompleksowe zakupy. Będą też punkty usługowe.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Wow byłam tam byłam ! I on główny macho mojego miasta też !!! Oj działo się były selfie, były autografy …. Niemal otwarłam się o niego mało brakło wykręciłabym klasycznego cyrkla o słup podpierający strop, gdy głęboko spojrzał w me oczy …. ufff Kądzio on hipnotyzuje jak Rasputin poczułam jego wzrok mocno aż grawitacja zaczęła działać choć serce unosiło się ku przestworzom 🙂 🙂 🙂 Ten look, ten szyk i styl wow !
    On nam zrobi Wawę ze Skarlandu 🙂
    Pamiętaj o mnie luby – nie da ci tego żadna wielkomiejska lalunia co wartowniczka przemysłowa Zakładów Metalowych w pracę zaangażowana nie tylko wylansowana 🙂 To mówię ja Kaczor-OFF-Ska MILF z sukcesami widocznymi na koncie !

Comments are closed.