REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Od wycinki drzew wzdłuż alei Piłsudskiego rozpoczęły się pracy przy inwestycji w Skarżysku-Kamiennej, na którą złożą się budowa nowego wiaduktu nad torami kolejowymi, budowa ronda, oraz przebudowa ulic.

Teren budowy został już przekazany przez władze powiatu wykonawcy, firmie Trakcja z Warszawy, i rozpoczęły się prace przy jednej z największych inwestycji w ostatnich latach w Skarżysku-Kamiennej.

Prace rozpoczęły się od wycinki drzew wzdłuż alei Piłsudskiego, głównie na odcinku od ulicy Tysiąclecia do ulicy Niepodległości. Ten odcinek Piłsudskiego po przebudowie będzie miał również dwie jezdnie, więc konieczne jest poszerzenie pasa drogowego.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wycinane są drzewa po obu stronach ulicy, również na terenie stadionu Ruchu Skarżysko. Kierowcy powinni się spodziewać wstrzymywania ruchu na czas ścinania drzew.

Wkrótce ten odcinek alei Piłsudskiego zostanie zamknięty dla ruchu aut i rozpocznie się jego przebudowa. Kolejnym etapem będzie rozbiórka wiaduktu.

Przebudowa wiaduktu nad torami w Skarżysku-Kamiennej wraz z budową ronda i przebudową sąsiednich ulic to część większej inwestycji. O tej inwestycji pisaliśmy już wielokrotnie. Linki poniżej.

Megadotacja dla Skarżyska na nowy wiadukt nad torami i rondo

 

 

Projekt nowego wiaduktu w Skarżysku już gotowy [wizualizacje]

 

Przebudowa wiaduktu i budowa ronda w Skarżysku ruszają wkrótce. Budowlańcy już gotowi, kierowcy muszą być gotowi na utrudnienia