Praktyki w PGE dla uczniów ZSE

2367
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyski oddział PGE Obrót przyjmie na praktyki uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych ze Skarżyska-Kamiennej i Kielc kształcących się na kierunku „technik ekonomista”.

PGE Obrót Oddział w Skarżysku-Kamiennej w najbliższym czasie zaprosi kilkunastu uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Skarżysku i Zespołu Szkól Ekonomicznych w Kielcach na praktyki zawodowe. Z tej możliwości skorzystają uczniowie z kierunku „technik ekonomista”.

Dziś w siedzibie firmy nastąpiło podpisanie umowy. – Wykorzystując potencjał firmy, organizujemy praktyki dla uczniów ZSE w takich działach naszej firmy jak biuro obsługi klienta, kadry, czyli HR, czy windykacja. W Kielcach już przetarliśmy szlak, w Skarżysku robimy to po raz pierwszy – powiedziała Barbara Czerwińska, dyrektor skarżyskiego oddziału PGE Obrót.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dla Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach będzie to druga tura praktyk, a dla skarżyskiego Ekonomika – pierwsza. Dyrektorzy obu szkół, Piotr Sowiński z ZSE z Kielc i Joanna Romanowska z ZSE w Skarżysku-Kamiennej nie kryli satysfakcji z tego, że uczniowie ich szkół zyskają szansę na zdobycie wartościowych kompetencji w tak dużej i renomowanej firmie. – To dla nas bardzo cenne, że możemy rozpocząć współpracę. Wiążemy z tym wielkie nadzieje i liczymy, że współpracę będziemy kontynuować w kolejnych latach – powiedziała dyrektor skarżyskiego Ekonomika.

Uczniowie, którzy podejmą praktyki w PE Obrót będą mogli z jednej strony zastosować wiedzę zdobytą w szkole, ale przede wszystkim poznać kulturę pracy w dużej firmie oraz zdobyć i twarde, i miękkie kompetencje.

W podpisaniu umów uczestniczyły również wicedyrektor ZSE w Skarżysku Iwona Dębińska oraz kierownik szkolenia praktycznego w ZSE Kielce Ewa Borkowska.