REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W ostatni weekend najcieplejszej i przez wielu najbardziej lubianej pory roku odbył się piknik rodzinny na zakończenie lata. Na skwer w Rynku zawitało wielu mieszkańców, wśród których przeważali najmłodsi.

Pogoda dopisała, więc piknik na zakończenie lata nie mógł się nie udać. Dopisali też uczestnicy, zwłaszcza ci najmniejsi. Czekało na nich dużo atrakcji.

Do ich dyspozycji były między innymi dmuchane zjeżdżalnie, malowanie na betonie, tatuaże wodne oraz konkursy. Było stoisko Muzeum im. Orła Białego i Miejskiego Centrum Kultury

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Jak zawsze pojawiły się zwierzaki. W tym roku był koń, kucyk oraz alpaki. Wszystkie przyjechały do Skarżyska z Suchedniowa.

Na festynie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci kiełbasek i ziemniaków z ogniska, waty cukrowej oraz gazowanej wody z sokiem z saturatora serwowanej przez skarżyskie wodociągi.

Dzieci korzystały też z urządzeń rekreacyjnych, jakie są na skwerze. Sam skwer, noszący imię pierwszego burmistrza Skarżyska Antoniego Biernackiego, przechodzi właśnie delikatną metamorfozę. W ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 wymieniony został chodnik, postawiono ławki, a wkrótce staną jeszcze latarnie.

Piknik na zakończenie lata 2020 na Dolnej Kamiennej zorganizowali radni Adam Ciok i Marek Gąska oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna.