Prezentacja Dzików Skarżysko zrobiła wrażenie. Nowy sponsor, nowa nazwa, nowi piłkarze, ale cel ten sam

2309
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Drużyna Dziki Skarżysko zaprezentowała się swoim sympatykom. Wydarzenie na hali sportowej oglądało wielu sympatyków drużyny. Poznali między innymi nowego sponsora i to tytularnego. Teraz o awans do Klasy B zawalczy drużyna Protor Dziki Skarżysko-Kamienna.

Start rundy wiosennej w świętokrzyskiej Klasie B już niedługo. W pierwszej grupie tej klasy rozgrywkowej na pierwszym miejscu są skarżyskie Dziki. Klub postanowił, że zaprezentuje się efektownie swoim sympatykom jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

W niedzielę, 26 marca 2023 roku, na hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Dzień z Dzikami. Punktem kulminacyjnym była prezentacja drużyny, ale punktów w programie było więcej.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na początku były atrakcje dla najmłodszych fanów Dzików, którzy od piłkarzy dostali balony i piłki. Głównie z myślą o nich był też poczęstunek, a także trening piłkarski, który poprowadzili trenerzy edukatorzy Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej – Marcin Gawron i Michał Gębura. Ten drugi to były piłkarz i trzykrotny reprezentant Polski.

Klub dziękował też sponsorom i partnerom i, co bardzo ważne, przedstawiła nowego sponsora. Firma Protor to hurtownia hydrauliczna, która mieści się na ulicy Konarskiego w Skarżysku. Nowy sponsor został sponsorem tytularnym.

Protor Dziki Skarżysko przedstawili swoich piłkarzy. W zespole jest kilku nowych zawodników. Drużyna nie zmienia swojego celu na rundę wiosenną – utrzymać prowadzenie i uzyskać awans do Klasy A.

 

Klub, który zgłosił się do rozgrywek ligowych przed trwającym sezonem, na prezentację przygotował też konkursy dla chętnych. Znalazł się też czas na muzykę. Na parkiecie hali zaprezentował się zespół dziecięcy Butterfly ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz wokalistki Małgorzaty SkuzyMałgorzata Mańkowska, Oliwia Kasińska i Dominika Bracka.

Partnerem klubu jest klub motocyklowy o podobnych konotacjach zwierzęcych – Dzikie Wieprze z Bliżyna. Motocykliści zaparkowali swoje maszyny przed halą i dzieci chętnie korzystały możliwości, żeby poczuć się jak prawdziwi motocykliści, zasiadając za kierownicą.

Wsparcie dla klubu deklarowali też samorządowcy, w tym starosta Artur Berus oraz zastępca prezydenta Andrzej Brzeziński.

Protor Dziki Skarżysko rozpoczną sezon 2 kwietnia 2023 roku meczem wyjazdowym w Pierzchnicy. W drugiej kolejce będą pauzować i przed własną publicznością zaprezentują się 15 kwietnia 2023 roku, kiedy ich rywalem będzie Czarnovia Kielce.

Klub zapowiada, że mecze będą jeszcze ciekawsze niż jesienią, zarówno na boisku, jak i na trybunach.

Zapraszamy na mecze!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to