REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień ważny dla wszystkich uczniów, ale dla uczniów klas pierwszych szczególnie. Zaczynają ważny etap w życiu. Wśród nich są też pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku-Kamiennej.

Na uroczystym rozpoczęciu roku w Trzynastce w Skarżysku było trochę radości, trochę niepewności, ale przede wszystkim dużo ciekawości. Ciekawości, jak to jest być uczniem.

Pierwszaki z Trzynastki już pierwszego  dnia w szkole stali się pełnoprawnymi uczniami. Rozpoczęcie roku szkolnego było połączone ze ślubowaniem i pasowaniem.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W tym roku szkolnym w SP 13 naukę w klasach pierwszych rozpoczęło ponad 50 dzieci. Będą się uczyć w dwóch klasach, których wychowawczyniami zostały Urszula Miernik i Barbara Ziemniak.

Uczniów przywitała dyrekcja – dyrektor ZSP 1 Elżbieta Chajduga i wicedyrektor Joanna Białek.

– Mimo sytuacji podchodzimy optymistycznie. Cieszymy się, że uczniowie przyszli do szkoły. Dzieci poznają się nawzajem, poznają swoich nauczycieli. Oczywiście, rozpoczęty rok szkolny budzi niepokój. Zmiany, jakie się pojawiają, obowiązują od „już” i to wymaga dużo pracy i zaangażowania. Liczymy na współpracę ze strony rodziców, wtedy jest łatwiej – powiedziała Joanna Białek.

– Mamy nadzieję, że cały rok szkolny będzie stacjonarny – dodała Elżbieta Chajduga.

Pierwszakom życzymy powodzenia na nowym etapie w życiu, a całej społeczności szkolnej stabilnej sytuacji w edukacji.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

Comments are closed.