REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Serwis24, skarżyska firma oferująca sprzedaż oraz serwis komputerów, telefonów, ze szczególnym uwzględnieniem iPhone’ów, w swoje 10. urodziny uruchomiła wypożyczalnię elektrycznych hulajnóg.

W swoje dziesiąte urodziny firma sprawiła mieszkańcom miasta niespodziankę i uruchomiła wypożyczalnię hulajnóg elektrycznych. Urządzenia taksie są ogromnym hitem, ale wypożyczalnie działają w dużych miastach. To właśnie w stolicy właściciel firmy Łukasz Warszawa, sam spróbował jazdy i, jak mówi, zakochał się. – Skoro duże miasta mogą mieć wypożyczalnię, to czemu nie Skarżysko. Postanowiliśmy, że też uruchomimy i chcieliśmy to zgrać w czasie z urodzinami firmy – powiedział Łukasz Warszawa.

Już pierwszego dnia hulajnogi elektryczne cieszyły się dużą popularnością. Z oferty korzystały i dzieci, i dorośli. Jednym są one już znane, właśnie z innych miast, a dla niektórych była to nowość. Dla dzieci też dodatkowo wielka frajda. – Jesteśmy pozytywnie zaskoczenie odzewem i odbiorem ze strony mieszkańców. Nie było nikogo, komu by się nie podobało. Rekordziści jeździli trzy godziny – dodaje Łukasz Warszawa.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na wszystkich, którzy odwiedzili tego dnia Serwis24, czekał też tort, promocje cenowe oraz darmowa wata cukrowa. Z tej ostatniej atrakcji korzystały nie tylko dzieci.

Hulajnogi elektryczne firmy Xiaomi MiJia M365 można wypożyczyć na dowolną ilość czasu w siedzibie firmy przy ul. Norwida 9. Wypożyczenie będzie kosztować 39 groszy na minutę plus 2 złote na start. Firma gratis zapewnia kask, ale można mieć swój. Niepełnoletni mogą skorzystać z wypożyczalni po uzyskaniu zgody od rodzica lub opiekuna (trzeba wypełnić zgodę, druk jest do pobrania w wypożyczalni).

Z czasem firma planuje utworzyć w Skarżysku, a nawet poza nim, stacje i hulajnogi będą dostępne w kilku punktach.

Ekipa Serwis24 świętowała 10-lecie firmy

Firma, Serwis24 to efekt pasji, jaką Łukasz Warszawa ma od szkolnych lat. – Dostałem wtedy, po długich namowach, komputer od dziadków. Był on jednak bardzo wolny. Nawet popularny „małysz” mi się przycinał. Nie było szansy na wymianę na lepszy, wiec postanowiłem, że coś muszę zrobić. Zacząłem go podkręcać. I w ten sposób zaraziłem się komputerami – mówi Łukasz Warszawa.

Kolejnym etapem właściciela Serwisu24 było chłodzenie komputerów. W tej dziedzinie osiągał świetne rezultaty z rekordem świata włącznie. Marzeniem zaś stało się posiadanie własnego biznesu związanego z komputerami. Droga do sukcesu nie była jednak ani łatwa, ani szybka. – Na początku była praca w innym serwisie, potem spółka, aż wreszcie narodził się z tego Serwis24. Zajęło mi ładnych kilka lat, aby rzeczywiście zarabiać. W zeszłym roku wreszcie zaskoczyło i przyszedł czas inwestycji, w sprzęt, w lokal, w szkolenia, a teraz w hulajnogi – mówi Łukasz Warszawa.

Dziś jego firma specjalizuje się w naprawie iPhone’ów, ale serwisuje też inny sprzęt elektroniczny z komputerami na czele. Fachowość usług serwisowych produktów Apple sprawiła, że prowadzi też szkolenia dla serwisantów, w tym także z zagranicy. Serwis24 to też sklep komputerowy, a od 1 lipca 2019 również wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych escooter24.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to