REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wśród wystawców na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego będzie Skarżyski Inkubator Technologiczny. Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej, któremu podlega SIT, zaprasza do konkursu, w którym można wygrać wejściówki na salon, który odbędzie się w Kielcach.

W tym roku w centrum targowym Targi Kielce odbędzie się 29. edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Wśród wystawców z branży obronnej będą też firmy niezwiązane bezpośrednio z nią.

Jednym z nich będzie Skarżyski Inkubator Technologiczny.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Celem obecności na MSPO jest promocja Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego. W ramach stoiska SIT pojawi się także jeden z najemców SIT, firma J&C Armament, zajmująca się na co dzień tematyką militarną – informuje Agnieszka Solecka z COI

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej, któremu podlega SIT, zaprasza do konkursu, w którym można wygrać bilety na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.

Aby zawalczyć o wejściówki, należy pod poniższym postem na Facebooku odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chciałbyś się wybrać na MSPO?”.

 

Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym do 31 sierpnia 2021 roku do godz. 15.00. Wyniki zostaną ogłoszone 1 września do godz. 16.00 pod postem konkursowym.

Wygrane bilety uprawniają do odwiedzenia salonu w jeden wybrany dzień przez jedną osobę.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj:

https://sit.skarzysko.pl/wp-content/uploads/2021/08/Regulamin-konkursu-FB-MSPO.pdf

Zachęcamy do udziału!

XXIX Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO odbędzie się w centrum targowym Targi Kielce w Kielcach w dniach 07–10 września 2021 roku. MSPO to spotkanie firm i instytucji z branży zbrojeniowej oraz branż z nią współpracujących. Wśród stałych wystawców jest też Mesko ze Skarżyska-Kamiennej wchodzące obecnie w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to