Skarżyscy artyści zapraszają na wystawę poplenerową

1629
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyski Klub Twórców SKART oraz Młodzieżowa Akademia Sztuki zapraszają na wystawę poplenerową do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Będzie można na niej obejrzeć dzieła, jakie artyści stworzyli podczas zeszłorocznego pleneru w Kazimierzy Wielkiej.

Zobacz relację z wernisażu wystawy „Kazimierza Wielka”:

Piękne dzieła artystów SKART-u i Młodzieżowej Akademii Sztuki już do podziwiania na wystawie w MCK

 

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Corocznym zwyczajem skarżyskich artystów jest letni wyjazd na plener w wybrane miejsce w regionie świętokrzyskim. W minionym już roku wybór padł na Dwór w Odonowie w pobliżu Kazimierzy Wielkiej. Tam, w zaciszu dworskich wnętrz i ogrodów oraz wśród okolicznych pejzaży artyści znaleźli wenę, aby malować, fotografować, rzeźbić i tworzyć wycinanki.

Efekty pleneru będziemy mogli obejrzeć już 22 stycznia 2020 roku w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.  Artyści zapraszają na wystawę pt. „Kazimierza Wielka 2019”.

Wernisaż wystawy SKART-u i Młodzieżowej Akademii Sztuki odbędzie się w środę 22 stycznia 2020 roku o 17.00 w MCK. Wstęp na wernisaż, a potem na wystawę, jest bezpłatny.

Wystawa będzie dostępna do oglądania w godzinach otwarcia MCK. Wystawa będzie czynna do 15 lutego br.

Swoje prace na wystawie zaprezentują: Lidia Cieślik, Halina Gołąbczak-Pela, Bogusław Jelonek, Roman Kornecki, Lucyna Kozłowska, Andrzej Kozłowski, Lucjan Łabuda, Mirosław Madej, Barbara Obara, Mieczysław Pela, Iwona Półtorak, Julia Kornecka, Oskar Michnowski, Monika Mikita, Martyna Miśta, Anita Piotrowska, Aleksandra Piwnik, Kinga Sadza, Lena Suwara, Julia Szejpało.

Zapraszamy!

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na wystawę poplenerową „Kazimierza Wielka” artystów Skarżyskiego Klubu Twórców i Młodzieżowej Akademii Sztuki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here