W kilku miejscach Skarżyska prowadzone są istotne inwestycje drogowe. Trwa przebudowa kilku ważnych ulic, budowane jest rondo na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Jana Pawła oraz, co najważniejsze, po kilku latach przerwy wznowiono prace na obwodnicy Skarżyska.

Niestety, nie tylko obwodnica Skarżyska powstanie z opóźnieniem. Oczywiście, w przypadku mniejszych ulic nie będzie to opóźnienie kilkuletnie, a znacznie krótsze. Niemniej, już wiadomo, że ekipy budowlane w większości wymienionych niżej ulic nie wyrobią się w czasie.

 

Wstecz

1. Ulica Kościelna

Powoli dobiegają końca prace przy przebudowie ulicy Kościelnej na Książęcym. Odcinek o długości 870 metrów, od ul. Warszawskiej do ul. Długiej, zyska twardą nawierzchnię oraz chodnik. Prace kosztują 1,6 miliona złotych. Jest to inwestycja miejska.

Przebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w SkarżyskuPrzebudowa ulicy Kościelnej w Skarżysku

Wstecz