Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Sprawnym rowerem po Europie to organizowana przez Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów od kilkunastu lat akcja, podczas której przeprowadzają dla dzieci konkursy z nagrodami i naprawiają im rowery. Okazją jest Dzień Dziecka.

Najbardziej zapaleni miłośnicy rowerów jeżdżą przez cały rok, ale dla większości rowerzystów sezon rowerowy właśnie rozpoczyna się na dobre. Dzieci szczególnie dużo czasu spędzą na rowerach podczas zbliżających się wielkimi krokami wakacji. Dlatego cykliści STC nie tylko fundują nagrody, ale też służą pomocą, gdy trzeba coś naprawić czy wyregulować przy rowerze. I robią to bezpłatnie.

W konkursach zorganizowanych podczas tegorocznej akcji „Sprawnym rowerem po Europie” nagrody otrzymał każdy uczestnik. Były to oczywiście rozmaite akcesoria rowerowe, od świateł odblaskowych po kaski rowerowe.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Dzieci, które będą się starać o zdobycie karty rowerowej, mogły poćwiczyć jazdę na „ósemce”.

Za zaangażowanie w rowerową edukację cyklistom dziękowała Renata Bilska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9.

Dla uczniów szkoły był to też rodzaj treningu przed zbliżającym się Skarżyskim Rajdem Rowerowym, który organizuje właśnie Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów. Dziewiątka zawsze wystawia w nim liczną reprezentację.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły Skarżyskiego Rajdu Rowerowego 2018

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here