Rekord na osiemnastkę. Suchedniowski Rajd Rowerowy 2022 jak zawsze bardzo udany

1257
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Suchedniowski Rajd Rowerowy 2022 jak najbardziej można zaliczyć do bardzo udanych. Podobnie jak i każdą poprzednią edycję. Tegoroczna była zaś osiemnastą, a w dorosłość rajd wkroczył z rekordem.

Suchedniowski Rajd Rowerowy ma już wyrobioną markę w mieście, regionie, a nawet i w odleglejszych zakątkach kraju. W tym roku 320 osób stanęło na starcie, aby miło i aktywnie spędzić czas na pedałowaniu.

Wśród nich byli też skarżyszczanie, w tym grupy Lider Team Skarżysko, ekipa Skarżyskiego Towarzystwa Cyklistów czy Bikeowa Rodzina, oraz oczywiście wielu indywidualnych uczestników.

OGŁOSZENIA

Tras jak zawsze mieli kilka do wyboru. Organizatorzy, czyli Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów, pomyśleli o wszystkich. Przygotowali długie szosowe eskapady, leśne trasy MTB, jak również krótkie pętle idealne dla całych rodzin z dziećmi. To właśnie te ostatnie skusiły największą liczbę miłośników pedałowania.

Po kilometrach wykręconych przy ładnej, a wręcz idealnej pogodzie, uczestnicy wrócili na miejsce startu. W tym roku był to hotel Paradiso, ponieważ przez remont ulicy Bodzentyńskiej utrudniony jest dojazd do ośrodka nad zalewem.

Baza rajdu była nowa, ale poza tym było tradycyjnie. Najpierw odpoczynek i posiłek, kiedy uczestnicy wymieniali się refleksjami na temat pokonanych tras, a potem teletombola, czyli losowanie nagród.

Podczas rajdu odbyła się też zbiórka dla Tosi Majewskiej ze Skarżyska-Kamiennej, dziewczynki, która urodziła się z poważną wadą serca.

Komu jeszcze mało kilometrów, zapraszamy na Skarżyski Rajd Rowerowy 2022:

Skarżyski Rajd Rowerowy 2022: Zapraszamy na czerwcowe pedałowanie po Skarżysku i regionie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here