Rekord na osiemnastkę. Suchedniowski Rajd Rowerowy 2022 jak zawsze bardzo udany

1830
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Suchedniowski Rajd Rowerowy 2022 jak najbardziej można zaliczyć do bardzo udanych. Podobnie jak i każdą poprzednią edycję. Tegoroczna była zaś osiemnastą, a w dorosłość rajd wkroczył z rekordem.

Suchedniowski Rajd Rowerowy ma już wyrobioną markę w mieście, regionie, a nawet i w odleglejszych zakątkach kraju. W tym roku 320 osób stanęło na starcie, aby miło i aktywnie spędzić czas na pedałowaniu.

Wśród nich byli też skarżyszczanie, w tym grupy Lider Team Skarżysko, ekipa Skarżyskiego Towarzystwa Cyklistów czy Bikeowa Rodzina, oraz oczywiście wielu indywidualnych uczestników.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Tras jak zawsze mieli kilka do wyboru. Organizatorzy, czyli Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów, pomyśleli o wszystkich. Przygotowali długie szosowe eskapady, leśne trasy MTB, jak również krótkie pętle idealne dla całych rodzin z dziećmi. To właśnie te ostatnie skusiły największą liczbę miłośników pedałowania.

Po kilometrach wykręconych przy ładnej, a wręcz idealnej pogodzie, uczestnicy wrócili na miejsce startu. W tym roku był to hotel Paradiso, ponieważ przez remont ulicy Bodzentyńskiej utrudniony jest dojazd do ośrodka nad zalewem.

Baza rajdu była nowa, ale poza tym było tradycyjnie. Najpierw odpoczynek i posiłek, kiedy uczestnicy wymieniali się refleksjami na temat pokonanych tras, a potem teletombola, czyli losowanie nagród.

Podczas rajdu odbyła się też zbiórka dla Tosi Majewskiej ze Skarżyska-Kamiennej, dziewczynki, która urodziła się z poważną wadą serca.

Komu jeszcze mało kilometrów, zapraszamy na Skarżyski Rajd Rowerowy 2022:

Skarżyski Rajd Rowerowy 2022: Zapraszamy na czerwcowe pedałowanie po Skarżysku i regionie