REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zagrożenie koronawirusem spowodowało, że tegoroczne obchody Święta Policji w Polsce, a więc również i w Skarżysku-Kamiennej miały specyficzny przebieg.

Ze względu na pandemię koronawirusa Święto Policji 2020 odbyło się w warunkach reżimu sanitarnego. Najpierw policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej wzięli udział w mszy świętej w kościele pw. św. Rocha w Mroczkowie. Przewodniczył jej ksiądz Krzysztof Sieczka, kapelan skarżyskich policjantów.

Podczas drugiej części obchodów Święta Policji, która odbyła się w skarżyskiej komendzie, odczytano decyzje o nadaniu stróżom prawa odznaczeń państwowych i resortowych oraz rozkazy o mianowaniu na wyższe stopnie policyjne. Medale za długoletnią służbę oraz odznaki „Zasłużony Policjant” odznaczeni  funkcjonariusze odebrali podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w Kielcach. Akty mianowania awansowanym policjantom wręczyli komendanci  powiatowej jednostki.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Skarżyscy policjanci otrzymali list gratulacyjny od nadinspektora Pawła Dzierżaka, szefa świętokrzyskich stróżów prawa. Swoim podwładnym podziękował i pogratulował też mł. insp. Tomasz Jarosz, nowy komendant Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Zobacz też:

„Szadź” Igora Brejdyganta – książka, której akcja dzieje się w Skarżysku

Zdjęcia: Świętokrzyska Policja

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to