Dni Skarżyska 2020: Zenek Martyniuk gwiazdą

1241

Do Dni Skarżyska 2020 jeszcze sporo czasu, ale już wiemy, kto będzie główną gwiazdą dni miasta. Będzie to Zenek Martyniuk, a tego newsa zdradził on sam, przed sylwestrem w Zakopanem.

Zenek Martyniuk wzbudza w Polakach skrajnie różne uczucia, ale ta wiadomość na pewno wywołała radość wśród dużej liczby skarżyszczan. Na pewno też do naszego miasta przyjedzie wiele osób z bliższych i dalszych okolic, aby posłuchać „Przez twe oczy zielone” i innych hitów.

A wszystko dlatego, że gwiazdą podczas Dni Skarżyska 2020 będzie Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent. Informację, że zagra koncert w Skarżysku-Kamiennej, podał on sam, chyba trochę niechcący, gdy wraz z Mateuszem Szymkowiakiem składał mieszkańcom Skarżyska noworoczne życzenia na stronie Spotted Skarżysko-Kamienna na Facebooku.

oswietlenie skarzysko

Władze miasta zapewne chciały utrzymać tego newsa w tajemnicy nieco dłużej, ale teraz już wszystko jest jasne. Wkrótce potem potwierdził to na swoim fejsbukowym profilu prezydent Skarżyska Konrad Krönig.

Na razie to jedyny ujawniony news, jeśli chodzi o Dni Skarżyska 2020. Trwają prace nad programem i kalendarzem. Tegoroczne Dnia Miasta Skarżyska-Kamiennej odbędą się w czerwcu 2020 roku. Wiadomo, że występ Zenka Martyniuka nie będzie jedyną atrakcją imprezy, ale na kolejne doniesienia w tym temacie musimy jeszcze poczekać.

O Dniach Skarżyska 2020 będziemy informować na bieżąco.

Zenek Martyniuk wystąpił już wcześniej w Skarżysku. Koncert zespołu Akcent odbył się w lutym 2016 roku w Miejskim Centrum Kultury.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here