Mesko dla Alexa Michalskiego: #AlexChallenge w licznej obsadzie

5287
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyskie Mesko podjęło i wykonało wyzwanie #AlexChallenge, pomagając w ten sposób Alexowi Michalskiemu, 4-latkowi ze Skarżyska-Kamiennej urodzonemu jako wcześniak.

Akcja #AlexChallenge rozpędza się. Po wykonaniu zadania jest już też firma Mesko, która została nominowana przez firmę Wtórpol. We Wtórpolu wyzwanie #AlexChallenge wykonało kilkaset osób i w Mesko również załoga bardzo licznie podeszła do zadania.

W firmie przeprowadzono już zbiórkę pieniędzy i już zostały one przekazane rodzicom Alexa.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Mesko dokonało dwóch nominacji do wyzwania #AlexChallenge:

  • Celsium
  • Kombinat Formy

Pozostałe wyzwania można zobaczyć pod tym linkiem:

ALEX CHALLENGE

Akcja #AlexChallenge polega na wykonaniu wyzwania sprawnościowego w postaci 10 pompek lub przysiadów. Nominowane firmy i instytucje jednocześnie dokonują zbiórki pieniędzy, która wesprze Alexa Michalskiego w leczeniu i rehabilitacji.

Alex Michalski to 4-latek ze Skarżyska-Kamiennej, który urodził się skrajnym wcześniakiem. Z tego powodu cierpi na liczne schorzenia i wymaga stałej opieki lekarskiej i rehabilitacji. Przeszedł ponad dwadzieścia operacji.

alex michalski skarzysko
Alex Michalski, fot. ALEX Superbohater/Facebook

 

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda ze w Skarżysku pomaga się tylko 1 chłopcu. Jest wiele osób, które także potrzebują pomocy. Powinno się wpłacać pieniądze na konto fundacji bądź stowarzyszenia, które rozdysponuje ta kwotę na kilka osób.

    • Szanowna Pani, na jakiej podstawie twierdzi Pani, że pomaga się jednemu chłopcu. Pomaga się wielu osobom.
      Ma Pani wolną wolę, może Pani wpłacać pieniądze na wybraną fundację, a nawet założyć własną, którą pokieruje Pani wg uznania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here