REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

„Czerwony Kapturek – misja czarny smog” to tytuł bajki, jaką dzięki firmie Celsium poznały niemal wszystkie przedszkolaki w Skarżysku. Dowiedziały się z niej wiele o tym, czym jest smog i jak negatywny ma wpływ na zdrowie.

Ciepłe Czytanie Przedszkolakom to już regularna akcja organizowana przez firmę Celsium, która ma na celu dać dzieciom rozrywkę, a jednocześnie uczyć proekologicznych postaw związanych głównie z tym, czym firma Celsium się zajmuje, a więc dostawą ciepła systemowego i ciepłej wody.

W tym roku tematem był z kolei smog, czyli negatywny efekt nieprawidłowego sposobu ogrzewania domów i innych pomieszczeń. W bajce „Czerwony Kapturek – misja czarny smog” jej główna bohaterka wraz z babcią i kotem Kluchą tropią czarny smog, aby sprawdzić, czym jest, skąd się wziął i co należy zrobić, aby się go pozbyć.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Dzieci dowiedziały się wiele pożytecznych rzeczy, a jak się okazało, już sporo wiedzą o smogu, skąd się bierze i dlaczego jest tak negatywnym zjawiskiem. Więcej o jakości powietrza i smogu w Skarżysku będą mogły się dowiedzieć z czujników, które Celsium zainstalowało w kilku punktach miasta.

W nagrodę za pilne słuchanie dzieci otrzymały praktyczne woreczki na drobiazgi.

Ciepłe Czytanie Przedszkolakom to akcja edukacyjna, która poza walorem informacyjnym ma również propagować czytanie. Patronem akcji jest Ciepło Systemowe.

My odwiedziliśmy przedszkola nr 7 i 16.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to