Marzena Okła-Drewnowicz – Koalicja Obywatelska – miejsce 3.
Marzena Okła-Drewnowicz – Koalicja Obywatelska – miejsce 3.
Marzena Okła-Drewnowicz – Koalicja Obywatelska – miejsce 3.
Marzena Okła-Drewnowicz – Koalicja Obywatelska – miejsce 3.

Firma Celsium, która dostarcza ciepło i ciepłą wodę mieszkańcom Skarżyska, mocno zaangażowała się we wspieranie aktywności fizycznej skarżyszczan.

Staramy się być o stopień bliżej naszych klientów – mówi Dagmara Nowak-Trochimiuk, kierownik biura Celsium – dlatego proponujemy naszym klientom coś, co wpłynie pozytywnie na ich życie i komfort mieszkania. Wszyscy jesteśmy stąd, mieszamy tu, pracujemy, posyłamy dzieci do szkoły, odpoczywamy i spędzamy czas wolny. Dlatego, Celsium chętnie angażuje się w działalność na rzecz lokalnej społeczności, promuje sport i zdrowy tryb życia.

Praca we Wtórpolu

W 2014 roku powołany został Uczniowski Klub Sportowy Celsium. Dzieci i młodzież trenują w trzech sekcjach: piłki nożnej, biegania oraz cheerleaderek. – Celem naszego klubu jest podtrzymywanie aktywności sportowej dzieci, rozwijanie ich pasji, a sukcesem, że ciągle uczą się czegoś nowego i zdobywają nowe doświadczenia. Bardzo pomagają nam rodzice i bez ich wsparcia nie byłoby szansy bytu – mówi Radosław Skalski, prezes UKS Celsium.

Poza zajęciami sportowymi na co dzień, firma organizuje również coroczne imprezy. Młodzi piłkarze UKS Celsium goszczą w Skarżysku swoich przeciwników na turnieju Celsium Cup, a biegacze mogą sprawdzić się z rywalami z miasta i regionu na imprezie Akademia Biegania UKS Celsium „Biegaj z Celsium”. Oczywiście, młodzi sportowcy biorą udział w podobnych zawodach w całym kraju. – Nasi piłkarze co roku walczą o najwyższe lokaty w województwie, biegacze UKS Celsium z każdej imprezy wracają z trofeami, a cheerleaderki Angels są zapraszane na różne imprezy i też jeżdżą na turnieje. Nasze sukcesy to też zasługa trenerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi, są przez nie lubiani, potrafią wesprzeć i zmotywować – dodaje Radosław Skalski.

Dwa lata temu firma wyszła też z propozycją do starszych mieszkańców miasta zapraszając na zajęcia fitness CelsiumFit Senior 50+. Uczęszczają na nie panie, które chcą żyć aktywnie, czuć się zdrowo, a przy tym dobrze się bawić.

Poza zajęciami zorganizowanymi, każdy, kto tylko chce, może skorzystać z urządzeń do ćwiczeń, które firma zainstalowała na terenie miasta. Od trzech lat w czterech miejscach w mieście działają tzw. siłownie pod chmurką, a od lata tego roku na Plantach na osiedlu Przydworcowe również urządzenie do street workoutu.

Firma Celsium angażuje się społecznie nie tylko w Skarżysku, ale również wszędzie tam, gdzie posiada swoje oddziały, czyli w Starachowicach, Grójcu, Drzewicy i Sokółce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here