Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej tradycyjnie z okazji Dnia Kobiet zaprasza na koncert. W tym roku zagra zespół rodem z naszego miasta – Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela”.

Zobacz relację z koncertu na Dzień Kobiet 2023 w Skarżysku-Kamiennej. Zagrała Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela”:

Nasza Kapela zagrała dla pań z okazji Dnia Kobiet 2023. Prezydent Skarżyska składał życzenia i je… otrzymywał

Koncert na Dzień Kobiet to już coroczna tradycja w Miejskim centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Aby tej tradycji stało się zadość i w 2023 roku koncert się odbędzie.

OGŁOSZENIA

Z okazji Dnia Kobiet 2023 w MCK wystąpi Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela”. To nowy, być może najmłodszy, zespół na skarżyskiej scenie muzycznej. Powstał w połowie 2022 roku. Złożony jest z muzyków ze Skarżyska i okolic. Gra, jak sami muzycy mówią, folk miejski, a część piosenek dotyczy rodzimego miasta Naszej Kapeli.

Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela” – poznajcie ich:

Nasza Kapela – Skarżysko ma kapelę podwórkową. Śpiewają też o naszym mieście

Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela” swój sceniczny debiut zaliczyła dosłownie kilka dni temu podczas koncertu z okazji 10-lecia istnienia Pereł z Lamusa.

Tutaj relacja z koncertu zespołu Perły z Lamusa na 10-lecie zespołu:

Perły z Lamusa występują już 10 lat. Zespół uczcił jubileusz zachwycającym koncertem

 

Koncert z okazji Dnia Kobiet 2023 odbędzie się w środę 8 marca 2023 roku o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

Po koncercie w kawiarni MCK odbędzie się spotkanie przy muzyce i herbatce.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Darmowe wejściówki na koncert dostępne są w Impresariacie Artystycznym MCK od 1 marca 2023 r. w godz. 9:00–16:00.

UWAGA! Wejściówki już się rozeszły!

Zapraszamy!

dzień kobiet 2023 skarżysko
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej z okazji Dnia Kobiet 2023 zaprasza na koncert. Zagra Skarżyska Kapela Podwórkowa „Nasza Kapela”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here