TakaPaka zagrała dla pań z okazji Dnia Kobiet 2023. Prezydent Skarżyska składał życzenia i je… otrzymywał

1482
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Coroczny koncert z okazji Dnia Kobiet odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Dla pań zagrała Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka, nowy na skarżyskiej scenie zespół.

Imprezy z okazji święta kobiet w MCK zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, ale w tym roku było ono wyjątkowe duże. Wejściówki na koncert z okazji Dnia Kobiet 2023 rozeszły się błyskawicznie.

Duża w tym zasługa z pewnością tych, którzy pojawili się na scenie. W tym wyjątkowym dniu wystąpiła Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka. To jeden z nowszych, jeśli nie najnowszy, zespół na naszej miejskiej scenie muzycznej. Siódemka muzyków gra muzykę podwórkową, miejski folk, a także dobrze znane rozrywkowe melodie.

O Naszej Kapeli ze Skarżyska TakaPaka, pisaliśmy więcej tutaj:

Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka – Skarżysko ma kapelę podwórkową. Śpiewają też o naszym mieście

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Można być pewnym, że Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka będzie się podobać skarżyszczanom i nie tylko, i będzie wyczekiwanym bandem podczas różnego rodzaju imprez.

Koncert z 8 marca 2023 roku było ich pierwszym samodzielnym występem. Sceniczny debiut zaliczyli natomiast kilka dni wcześniej, na koncercie na 10-lecie zespołu Perły z Lamusa, gdzie dali próbkę swoich możliwości i umiejętności:

Perły z Lamusa występują już 10 lat. Zespół uczcił jubileusz zachwycającym koncertem

 

Zanim TakaPaka uderzyła w struny i bębny, na scenie pojawił się prezydent Skarżyska Konrad Krönig wraz ze swoim zastępcą Andrzejem Brzezińskim. Wcześniej witali kwiatami wchodzące na koncert panie. Ze sceny Konrad Krönig złożył życzenia skarżyszczankom.

On jednak też życzenia dostał. Tak się bowiem składa, że 8 marca ma urodziny. w tym roku akurat okrągłe, bo czterdzieste. Cała sala zaśpiewała mu więc „Sto lat”.

Potem do głosu doszła już Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka. Zespół na razie podpiera się wykonywaniem znanych hitów, ale dąży do tego, aby opierać swoje występy na własnego autorstwa piosenkach i ma już takich sporo, świetnych zresztą.

 

Do wspólnego wykonania jednej z piosenek, „Baju baj”, Nasza Kapela ze Skarżyska TakaPaka zaprosiła na scenę chętne panie, z czego kilka bardzo chętnie skorzystało.

Miły dla pań wieczór kontynuowany był jeszcze w kawiarni przy szampanie i słodkim poczęstunku.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Hejże, hejże! towarzysze z kieleckiej PZPR-kontynuacja nie powiedzieli mi o operacji „Udajemy bezpartyjnych – PZPR Nowe Pokolenie” (jak na bezpartyjnych to syn Jerzego ma sporo banerów w każdym zakątku tudzież dziurze województwa ). To ja się męczę i kontynuuję przedsięwzięcie „uroczy Włodzimierz” w duchu „europejczyk broń Boże komuch”, nawet musiałem pogodzić się z Oskarem z Sopotu i wymienić uwagi z jego hunwejbinem który utrącił moją prezydenturę tj. płk. WB-R: pogratulowałem mu pomysłu na faksymilie i p. Jarucką oraz oświadczenie majątkowe ! Normalnie James Bond SB-bis w PRL-bis! PS. „Trzecia droga”?    Czyli zielono-czerwona postkomuna + produkt medialny Tygodnika Powszechnego (nowy ale kolejny po wcześniejszych które w SB-bis czyli UOP utworzyły kontynuację działań zmierzających do ochrony komuny i jej agentury przeciw tym co uwierzyli w prawdziwość przemiany ustrojowej).
    Polska to jednak dziwna kraj, przechodzą tu kity jakie wszędzie indziej wywołują zaledwie uśmiech politowania. No cóż Polska nie może stać się samodzielna, my pasożyty z Folwarku 3rp zadbamy o to, a po wyborach opchniemy Polskę duetowi Berlin-Paryż z sprzymierzonymi z Moskwą i będzie spokój. P.O.Land w Niemieckim Związku Radzieckim zamiast Polska – to nawet brzmi lepiej!

Comments are closed.