Uczestnicy Sanatorium Miłości w Skarżysku. Hotel Promień zaprasza na dancing z ekstra atrakcjami

1510
Hotel Promień w Skarżysku zaprasza na dancing z udziałem gwiazd reality show Sanatorium Miłości
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Do Skarżyska przyjadą uczestnicy popularnego programu telewizyjnego Sanatorium Miłości. Będą gośćmi hotelu Promień, gdzie tego dnia odbędzie się dancing z pokazem mody.

Sanatorium Miłości to reality show z udziałem seniorów. Ich perypetie śledzą miliony widzów. Bohaterowie programu odwiedzają też swoich fanów w różnych miejscach Polski.

Już wkrótce część z nich będzie można osobiście spotkać i poznać w Skarżysku-Kamiennej. Przyjadą do nas na zaproszenie hotelu Promień.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Hotel Promień zaprasza więc do siebie. Tego dnia odbędzie się dancing, ale w programie będą nie tylko tańce. Również pokaz mody pochodzącej z naszej lokalne firmy odzieżowej Dana Collection należącej do Danuty Banaczek, jednocześnie też właścicielki hotelu Promień.

Jak mówi Danuta Banaczek, jakiś czas temu poznała jedną z uczestniczek Sanatorium Miłości Wiesławę Kwiatek i wspólnie doszły do wniosku, że będzie świetnie, jeśli grupa uczestników tego show przyjedzie do Skarżyska. W sumie będzie ok. 20 osób.

Goście zaprezentują stroje firmy Dana Collection i będą się bawić z uczestnikami przy muzyce, którą na żywo zagra DJ Tomasz Gluza.

Dancing z gwiazdami Sanatorium Miłości odbędzie się w sobotę 14 października 2023 roku w hotelu Promień przy ul. Legionów 105 w Skarżysku-Kamiennej. Początek o godz. 20.00.

Wstęp kosztuje 20 złotych od osoby. Hotel oferuje też bilety z wliczonym w cenę poczęstunkiem. W tym przypadku cena zaczyna się od 100 złotych.

Hotel Promień zachęca do rezerwacji miejsc, aby mieć pewność udziału w imprezie. Rezerwacje i wszelkie informacje pod numerem telefonu 41 253 86 36.

Zapraszamy!

Hotel Promień w Skarżysku zaprasza na dancing z udziałem gwiazd reality show Sanatorium Miłości

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to