Przyłbice od firmy Serwis 24 trafiły do przychodni zdrowia Medicus X w Skarżysku
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Skarżyska firma Serwis 24 podarowała przychodni Medicus X przyłbice ochronne, które wykonała samodzielnie na drukarce 3D.

Przychodnia odstała bezpłatnie 20 przyłbic ochronnych dla pracowników. Sprzęt wykonała własnym sumptem firma Serwis 24. Uchwyty wydrukowano na drukarce 3D.

– Drukarkę 3D mamy na wyposażeniu firmy, ale była uszkodzona. Postanowiliśmy ją naprawić i wykorzystać pomagając w ten sposób naszej służbie zdrowia zmagającej się z koronawirusem w Skarżysku. Uchwyty wydrukowaliśmy i dokupiliśmy do nich szyby – mówi Łukasz Warszawa, właściciel firmy.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Firmowa drukarka pracowała przez kilka dni w tym przez święta Wielkanocy. Wydruk jednego uchwytu to prawie trzy godziny pracy, a jednorazowo można było drukować trzy uchwyty.

To nie pierwszy raz, kiedy skarżyska firma, oferująca szeroki zakres usług teleinformatycznych, w tym m.in. serwis telefonów iPhone, pomaga potrzebującym. Kilka miesięcy temu Łukasz Warszawa wylicytował ogromny słój majonezu kieleckiego w akcji pomocy Hani Terleckiej z Kielc.

Ogromne pieniądze za ogromny słoik Majonezu Kieleckiego. Skarżyszczanin Łukasz Warszawa wsparł zbiórkę dla Hani Terleckiej z Kielc

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here