Na trzynaste urodziny Serwis24 z nową siedzibą w Skarżysku Kościelnym.

1348
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyska firma informatyczna Serwis24 otworzyła swoją drugą siedzibę – w Skarżysku Kościelnym. Stało się to dokładnie w 13. Urodziny. Właściciel, Łukasz Warszawa, nie obawia się jednak pecha zwianego z tą liczbą.

Serwis24 to firma informatyczna, która prowadzi sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego. Obsługuje też od strony informatycznej inne firmy i instytucje. Jej znakiem rozpoznawczym jest też naprawa smartfonów iPhone. Od jakiegoś czasu szkoli też innych serwisantów z branży.

– W nowej siedzibie prowadzimy sklep i serwis komputerowy, a także wypożyczalnię hulajnóg. Zapraszamy mieszkańców Skarżyska Kościelnego do skorzystania z naszych usług. Doradzimy fachowo w sprawach komputerowych i sprzętowych. To właśnie w nowej siedzibie będzie też nasze centrum szkoleniowe, gdzie będziemy przeprowadzać szkolenia dla serwisantów. Mamy tu odpowiednio dużo miejsca, aby jednocześnie szkolić nawet do dziesięciu osób- mówi Łukasz Warszawa.

Zobacz też:

Ogromne pieniądze za ogromny słoik Majonezu Kieleckiego. Skarżyszczanin Łukasz Warszawa wsparł zbiórkę dla Hani Terleckiej z Kielc


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

 

Nowy oddział Serwis24 mieści się przy ulicy Kościelnej 32A, niemal naprzeciwko cmentarza w Skarżysku Kościelnym. Otwarcie odbyło się 1 lipca 2022 roku, dokładnie trzynaście lat po tym, jak rozpoczęła działalność.

– Co do trzynastki, to nie jestem przesądny i myślę, że nie będzie pechowa, a wręcz przeciwnie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Skarżyska Kościelnego, a nawet Dolnej Kamiennej będą do nas zaglądać za zakupy i pomoc w razie problemów ze sprzętem – dodaje Łukasz Warszawa.

Pierwszego dnia firma przygotował dla klientów poczęstunek, w tym prawdziwego francuskiego szampana. Była też świetna promocja na wypożyczenie hulajnóg oraz inne usługi.