Serwis24 naprawia profesjonalnie, charytatywnie i z humorem

1323
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Serwis24 Łukasza Warszawy dokonuje cudów z zepsutymi urządzeniami Apple. Ale nie samymi naprawami ta firma ze Skarżyska-Kamiennej żyje. Przy okazji wydatnie pomaga też dzieciakom. A wszystko to z poczuciem humoru. Sami poczytajcie i zobaczcie.

Serwis24 w 2022 roku obchodzi sympatyczną rocznicę powstania – trzynastą. Na przekór przypisywanemu tej liczbie pechowi właściciel Łukasz Warszawa otworzył drugą siedzibę firmy, w Skarżysku Kościelnym. W zasadzie jest to teraz główna siedziba.

O jubileuszu Serwis24 pisaliśmy więcej tutaj:

Na trzynaste urodziny Serwis24 z nową siedzibą w Skarżysku Kościelnym.

 

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Serwis24 to wiele różnych usług technologicznych. Flagową usługą jest serwis Apple, czyli naprawa smartfonów iPhone, tabletów iPad oraz innych sprzętów firmy Apple. Choć to urządzenia wysokiej jakości, one też się czasem psują. Często to uszkodzenia mechaniczne, jak pęknięcia, złamania czy zalania, ale i na takie Serwis24 znajduje sposób.

W Serwisie24 można też naprawić każdy sprzęt komputerowy i podobny, kupić takowy, zarówno nowy, jak i używany. Serwisanci firmy, którzy mają wielką wiedzę w zakresie napraw, dzielą się nią podczas szkoleń. Koniec końców, w Serwisie24 można też… wypożyczyć hulajnogę.

W swoje 10. urodziny Serwis24 wystartował z wypożyczalnią hulajnóg elektrycznych

 

Reanimacja na żywo, czyli Serwis24 profesjonalnie

Część „jabłek”, które trafiają do Serwisu24, trafia też przed kamerę i potem na kanał na YouTube. Najciekawsze przypadki napraw są transmitowane na żywo.

Łukasz Warszawa:

Często robimy naprawy, których tak naprawdę robi niewiele serwisów w Polsce. Podejmujemy się przypadków, z którymi inne serwisy Apple sobie nie poradziły. Często te mega trudne przypadki pokazujemy na żywo, jako pierwsi w Polsce.

Każdy może się więc przekonać, jak wygląda proces reanimacji od momentu postawienia diagnozy do złożenia naprawionego już urządzenia.

Warto zasubskrybować kanał, aby być na bieżąco:

https://www.youtube.com/c/Serwis24%C5%81ukaszWarszawa

 

Ty też możesz ratować iPhone’y, czyli Serwis24 edukacyjnie

Oglądając filmiki Serwis24 można się już sporo nauczyć, ale jeszcze lepiej zrobić to bezpośrednio. W nowej siedzibie firmy jest też profesjonalnie wyposażone centrum szkoleniowe. Kursy cieszą się ogromną popularnością, a przyjeżdżają na nie chętni z najodleglejszych zakątków Polski. Magnesem jest jakość za rozsądne pieniądze.

Potem można robić takie cuda, jak na tym filmie:

 

Majonez i donacje, czyli Serwis24 charytatywnie

Ważnym aspektem działalności firmy Serwis24 jest pomoc dzieciom. Na różny sposób. Jakiś czas temu szerokim echem odbiła się licytacja ogromnego słoika Majonezu Kieleckiego na rzecz Hani Terleckiej z Kielc. Wygrał ją Łukasz Warszawa. W tym roku powtórzył ten wyczyn, licytując kolejny wielgachny słój przysmaku, którym zajada się nie tylko Świętokrzyskie. Niech więc nie zdziwi odwiedzających firmę, że pomiędzy sprzętem elektronicznym na półce dumnie stoi wielki Kielecki.

 

To jednak jeszcze nie wszystko, co firma robi dla dzieci. Z wpłat na wsparcie kanału część pieniędzy idzie na cele charytatywne. W samym tylko 2022 roku na SiePomaga trafiło ponad 50 tysięcy złotych.

 

Łukasz Warszawa już szykuje się do jeszcze jednej akcji charytatywnej – najbliższej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w 2023 roku. W planach jest kilka aukcji, w których będzie można wygrać udział w filmie na żywo, w humorystycznym filmiku lub… przejażdżkę z Łukaszem Warszawą po Torze Kielce. Właściciel firmy znany jest też bowiem z zamiłowania do dużych prędkości. O tym też już kiedyś pisaliśmy, choć teraz auto będzie inne.

Micra ze Skarżyska już na podium

 

Ryż do suszenia smartfonów, czyli Seriws24 z humorem

Naprawy smartfonów i inne czynności serwisowe potrafią być długie i też w efekcie meczące. Pracę umila wtedy poczucie humoru. W Serwisie24 też go nie brakuje. Ekipa firmy potrafi śmiać się z samych siebie.

 

A czy suszenie sprzętu ryżem to prawda czy mit? Może jednak to pierwsze, szczególnie że można nawet kupić specjalny ryż do suszenia zalanych telefonów. Z poniższego filmiku przekonacie się, czy działa.

 

Na prima aprilis też możecie się spodziewać czego ciekawego. Czy to prawda, czy żart?

Jak widać, w świecie technologii jest jak najbardziej miejsce na poczucie humoru.

Życzymy Wam, aby Wasze smartfony i inne sprzęty się nie psuły, nie upadały na ziemię i nie wpadały do wody, ale gdy, odpukać, tak się stało, to wtedy warto powierzyć je profesjonalistom z Serwis24.

Na co dzień jak najbardziej polecamy zakupy tam, przejażdżki hulajnogą i inne usługi.