Niezwykłe licytacje od skarżyskiej firmy Serwis24 dla WOŚP. Będą emocje i… dużo smiechu

1981
Superszybkie Subaru WRX STI - przejażdzkę takim autem z Łukaszem Warszawą można wylicytować, wspierając WOŚP
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyska firma Serwis24 przyłącza się do tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania jest między innymi przejażdżka autem Subaru WRX STI po wyścigowym torze!

Serwis24 to firma komputerowa z siedzibami w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym. Zajmuje się szeroko pojętymi technologiami, w tym serwisem smartfonów iPhone Apple oraz komputerów, sprzedażą komputerów i innymi podobnymi usługami.

Łukasz Warszawa, właściciel firmy, znany jest z zaangażowania w rozmaite akcje charytatywne. Już dwa razy kupował wielkie słoiki Majonezu Kieleckiego wystawione na licytacje charytatywne przez producenta, czyli Społem Kielce.

Na co dzień Łukasz Warszawa i jego Serwis24 zbierają pieniądze podczas występów na żywo na YouTube, kiedy to pokazywane są naprawy telefonów i innych urządzeń. Między innymi o tym pisaliśmy tutaj:

Serwis24 naprawia profesjonalnie, charytatywnie i z humorem


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Serwis24 gra z WOŚP

Serwis24, który w zeszłym roku obchodził 13. urodziny, tym razem przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023. Na Allegro można wylicytować wystawione przez firmę:

Aktualizacja: aukcje już się zakończyły i podajemy przy nich kwoty, za jakie zostały wylicytowane:

  • przejażdżkę Subaru WRX STI – 1136 zł
  • udział w nagraniu live na YouTube z Łukaszem Warszawą – 1325 zł
  • magiczny ryż, który „naprawia” telefony – 310 zł
  • kabel Baseus, który „zdejmuje” blokadę iCloud – 295 zł

Szybko

Poza szeroko pojętą elektroniką pasją Łukasza Warszawy są szybkie samochodowe. Kilka lat temu pisaliśmy o nim, gdy miał rajdowego Nissana Micrę. Teraz w jego garażu stoi dużo szybsza rajdówka – Subaru WRC STI. i Właśnie jazda takim samochodem na fotelu pasażera jest do wylicytowania. Odbędzie się na Torze Kielce w Miedzianej Górze w ustalonym terminie. W pakiecie są też hot-dog na BP i inne trakcje.

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/dzien-na-torze-kielce-na-prawym-fotelu-serwis24-13155900329

Na żywo

Komu podobają się filmy live z udziałem Łukasza Warszawy, może spróbować wylicytować udział właśnie w takim filmie. W scenariuszu są między innymi miniszkolenie i naprawa sprzętu. Poza tym poczęstunek oraz przede wszystkim świetna zabawa. A wszystko odbędzie się w Skarżysku Kościelnym, również w ustalonym wcześniej terminie. Wszystko zobaczy cały świat!

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/wspolny-live-z-lukasz-warszawa-serwis24-13156131007

Tutaj przykładowy film live:

Z poczuciem humoru

Pozostałe dwie aukcje są zrobione z przymrużeniem oka, choć Łukasz Warszawa liczy, a i Jurek Owsiak też, że końcowe kwoty będą poważne.

Tutaj do wylicytowania są rzeczy, które pojawiły się w filmach Serwis24 na YouTube, ale w konwencji żartu. Najpierw, w prima aprilis w zeszłym roku, Łukasz Warszawa pokazał nieco zmodyfikowany kabel Baseus, który miał jakoby usuwać zabezpieczenia iCloud ze smartfonów iPhone. Można to zobaczyć tutaj:

 

Potem był magiczny ryż, który miał rzekomo naprawiać smartfony. Wystarczyło włożyć do niego uszkodzone urządzenie. Oto ten filmik:

 

Tutaj linki do tych aukcji:

Kabel: https://allegro.pl/oferta/kabel-baseus-serwis24-13159685781

Ryż: https://allegro.pl/oferta/magiczny-ryz-ktory-naprawia-telefony-serwis24-13015834200

Aukcje trwają do 29 lub 30 stycznia 2023 roku.

Zapraszamy do udziału i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas wielkiego finału, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą.

Zapraszamy też na finał WOŚP 2023 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku:

Finał WOŚP 2023 w Skarżysku: Zbiórka z finałem w Miejskim Centrum Kultury