Niezwykłe licytacje od skarżyskiej firmy Serwis24 dla WOŚP. Będą emocje i… dużo smiechu

2081
Superszybkie Subaru WRX STI - przejażdzkę takim autem z Łukaszem Warszawą można wylicytować, wspierając WOŚP
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Skarżyska firma Serwis24 przyłącza się do tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania jest między innymi przejażdżka autem Subaru WRX STI po wyścigowym torze!

Serwis24 to firma komputerowa z siedzibami w Skarżysku-Kamiennej i Skarżysku Kościelnym. Zajmuje się szeroko pojętymi technologiami, w tym serwisem smartfonów iPhone Apple oraz komputerów, sprzedażą komputerów i innymi podobnymi usługami.

Łukasz Warszawa, właściciel firmy, znany jest z zaangażowania w rozmaite akcje charytatywne. Już dwa razy kupował wielkie słoiki Majonezu Kieleckiego wystawione na licytacje charytatywne przez producenta, czyli Społem Kielce.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na co dzień Łukasz Warszawa i jego Serwis24 zbierają pieniądze podczas występów na żywo na YouTube, kiedy to pokazywane są naprawy telefonów i innych urządzeń. Między innymi o tym pisaliśmy tutaj:

Serwis24 naprawia profesjonalnie, charytatywnie i z humorem

Serwis24 gra z WOŚP

Serwis24, który w zeszłym roku obchodził 13. urodziny, tym razem przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023. Na Allegro można wylicytować wystawione przez firmę:

Aktualizacja: aukcje już się zakończyły i podajemy przy nich kwoty, za jakie zostały wylicytowane:

  • przejażdżkę Subaru WRX STI – 1136 zł
  • udział w nagraniu live na YouTube z Łukaszem Warszawą – 1325 zł
  • magiczny ryż, który „naprawia” telefony – 310 zł
  • kabel Baseus, który „zdejmuje” blokadę iCloud – 295 zł

Szybko

Poza szeroko pojętą elektroniką pasją Łukasza Warszawy są szybkie samochodowe. Kilka lat temu pisaliśmy o nim, gdy miał rajdowego Nissana Micrę. Teraz w jego garażu stoi dużo szybsza rajdówka – Subaru WRC STI. i Właśnie jazda takim samochodem na fotelu pasażera jest do wylicytowania. Odbędzie się na Torze Kielce w Miedzianej Górze w ustalonym terminie. W pakiecie są też hot-dog na BP i inne trakcje.

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/dzien-na-torze-kielce-na-prawym-fotelu-serwis24-13155900329

Na żywo

Komu podobają się filmy live z udziałem Łukasza Warszawy, może spróbować wylicytować udział właśnie w takim filmie. W scenariuszu są między innymi miniszkolenie i naprawa sprzętu. Poza tym poczęstunek oraz przede wszystkim świetna zabawa. A wszystko odbędzie się w Skarżysku Kościelnym, również w ustalonym wcześniej terminie. Wszystko zobaczy cały świat!

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/wspolny-live-z-lukasz-warszawa-serwis24-13156131007

Tutaj przykładowy film live:

Z poczuciem humoru

Pozostałe dwie aukcje są zrobione z przymrużeniem oka, choć Łukasz Warszawa liczy, a i Jurek Owsiak też, że końcowe kwoty będą poważne.

Tutaj do wylicytowania są rzeczy, które pojawiły się w filmach Serwis24 na YouTube, ale w konwencji żartu. Najpierw, w prima aprilis w zeszłym roku, Łukasz Warszawa pokazał nieco zmodyfikowany kabel Baseus, który miał jakoby usuwać zabezpieczenia iCloud ze smartfonów iPhone. Można to zobaczyć tutaj:

 

Potem był magiczny ryż, który miał rzekomo naprawiać smartfony. Wystarczyło włożyć do niego uszkodzone urządzenie. Oto ten filmik:

 

Tutaj linki do tych aukcji:

Kabel: https://allegro.pl/oferta/kabel-baseus-serwis24-13159685781

Ryż: https://allegro.pl/oferta/magiczny-ryz-ktory-naprawia-telefony-serwis24-13015834200

Aukcje trwają do 29 lub 30 stycznia 2023 roku.

Zapraszamy do udziału i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas wielkiego finału, który odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą.

Zapraszamy też na finał WOŚP 2023 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku:

Finał WOŚP 2023 w Skarżysku: Zbiórka z finałem w Miejskim Centrum Kultury