Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Kolejna impreza i kolejne świetne występy lekkoatletów weteranów z Powiatu Skarżyskiego na mistrzostwach Polski masters. Tym razem przywieźli medale z Olsztyna. W ich dorobku jest też kolejny rekord Polski.

Ekipa sportowców seniorów, mieszkańców Powiatu Skarżyskiego, po raz kolejny nie zawiodła na imprezie krajowej rangi. Na lekkoatletycznych mistrzostwach Polski, jakie odbyły się w Olsztynie, wielokrotnie stawali na podium.

Aż po sześć medali zdobyły panie – Halina Ślęzak z Bliżyna i Czesława Stępniewska ze Skarżyska-Kamiennej. Bliżynianka dodatkowo ustanowiła nowy rekord Polski w swojej kategorii wiekowej w skoku wzwyż.

Trzy medale zdobył Mirosław Pardela, dwa Grzegorz Mirkowski, a jeden Fabian Kotwica. Wszyscy to skarżyszczanie.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W mistrzostwach startowali jeszcze dwaj inni mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej, Krzysztof Sułek i Ryszard Syska. Obaj nie zdobyli medali w głównej imprezie, ale pierwszy z nich czterokrotnie stawał na podium wśród dziennikarzy.

Tym razem na zawody nie pojechał suchedniowianin Zdzisław Włodarczyk, który zmaga się z kontuzją.