marcin polczynski skarzysko
Marcin Połczyński
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Marcin Połczyński, mieszkaniec Skarżyska, uległ poważnemu wypadkowi. Potrzeba wiele pieniędzy na jego leczenie i rehabilitację, a także wsparcie dla jego bliskich. Skarżyszczanin, znany z działalności w środowisku motocyklowym i żeglarskim, jest bowiem jedynym żywicielem rodziny. Ruszyła zbiórka internetowa, na której możemy wesprzeć człowieka, który sam też pomaga innym.

Zapraszamy na najbliższe imprezy charytatywne na rzecz Marcina Połczyńskiego:

Na basenie, na hali, w sieci. Pomaganie dla Marcina Połczyńskiego rozkręca się

Marcina Połczyńskiego wiele osób kojarzy z motocyklami. To chyba jego największa życiowa pasja. Najczęściej widywany właśnie na jednośladzie, ubrany w motocyklową kamizelkę Road Runners MC.

Marcin Połczyński; fot. archiwum prywatne
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Marcina można też spotkać często nad wodą. Żeglarstwo to też jego hobby. W Towarzystwie Żeglarskim Sterna wprowadza młodych adeptów w tajniki tego fachu. Jest członkiem zarządu Sterny i animatorem inicjatyw skarżyskich żeglarzy.

Niezależnie od tego, skąd znamy Marcina Połczyńskiego, zawsze można było na niego liczyć. Nie był obojętny na innych. Niech świadczy o tym choćby jego zaangażowanie w motocyklowe akcje charytatywne Motoserce.

Dziś to właśnie Marcin Połczyński potrzebuje pomocy i serca. Naszego serca. Kilka tygodni temu uległ poważnemu wypadkowi. Dziś już zagrożenia dla jego życia nie ma, ale lista urazów i problemów zdrowotnych, z jakimi się zmaga, jest długa: uraz czaszkowo mózgowy, krwiak śródmózgowy, stłuczenia i obrzęk mózgu, złamanie kości potylicznej, zakażenie Clostridoides difficile.

Pieniądze ze zbiórki, która właśnie została uruchomiona stronie SiePomaga, będą przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Marcina, ale wspomogą też jego najbliższych. Marcin jest jedynym żywicielem rodziny. Jego żona Magdalena, córka Julia i syn Igor, również liczą na dobre serca darczyńców.

Marcin Połczyński z rodziną; fot. archiwum prywatne

Zbiórka dla Marcina Połczyńskiego znajduje się tutaj:

Nasz przyjaciel Marcin, brat i kolega, kochany mąż, ojciec i jedyny żywiciel rodziny uległ poważnemu wypadkowi.

Wspaniały człowiek, organizator i wielki propagator idei akcji Motoserce, zawsze uczynny i gotowy do pomocy wszystkim słabszym i potrzebującym. Teraz on i jego rodzina potrzebują naszej pomocy. Tak jak Marcin stał przy nas, teraz my musimy stanąć przy nim!

Na dzień obecny stan Marcina jest stabilny, minęło zagrożenie życia, ale czeka go bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. I tu potrzeba Waszej pomocy, aby wesprzeć koszty leczenia oraz pomóc rodzinie pozostawionej bez środków do życia.

Zróbmy wszystko, aby Marcin stanął z powrotem u boku swojej żony i dzieci. Zasługuje na to jak nikt inny!

Bliscy i przyjaciele
Opis zbiórki dla Marcina Połczyńskiego

Marcin Połczyński; fot. SiePomaga

Pomoc Marcinowi Połczyńskiemu z pewnością nie ograniczy się do zbiórki internetowej. Jego przyjaciele i znajomi już myślą o organizacji wydarzeń, na których również będzie można zebrać pieniądze.

Arkadiusz Rurarz, prezes Sterny, a jednocześnie lider zespołu Old Marinners, już myśli o organizacji koncertu charytatywnego dla Marcina.

Inny jego znajomy, Grzegorz Ocias, planuje zorganizować Kółko na Rejowie. Byłaby to już kolejna impreza charytatywna tego typu nad zalewem w Skarżysku.

Kółko dla Marcina na Rejowie już się odbyło:

Tłumy ludzi na Rejowie dla Marcina Połczyńskiego. Wspaniała charytatywna inicjatywa odbyła się w Skarżysku

Zaproszenia na wydarzenia charytatywne dla Marcina Połczyńskiego:

TakaPaka, Old Marinners i Jacek Pastuszko zagrają koncerty charytatywne dla Marcina Połczyńskiego. Zapraszamy!

 

O kolejnych inicjatywach na rzecz Marcina Połczyńskiego będziemy informować.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to