Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Mikołajki tuż tuż i podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku Mikołaj będzie wręczał prezenty przy Starostwie Powiatowym.

Tegoroczne spotkanie rozpocznie się od parady ulicami w okolicy starostwa (Żeromskiego, Moniuszki, Powstańców Warszawy i Górniczą. Rozpocznie się ona i zakończy przy budynku starostwa. Korowód poprowadzi Piotr Stefański wraz u uczestnikami prowadzonej przez niego szkółki Studium Instrumentów Etnicznych.

Poza Mikołajem z prezentami, na najmłodszych czekać będzie wiele zabaw i niespodzianek. Każdy, kto przyjdzie w bajkowym przebraniu otrzyma nagrodę niespodziankę. Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyć będzie kiermasz świąteczny. Stoiska świąteczne wystawią skarżyskie warsztaty terapii zajęciowej oraz specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze, które dochód ze sprzedanych ozdób świątecznych przeznaczą na potrzeby swoich wychowanków.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 6 grudnia 2017 r. (środa) w godzinach od 14.00 do 18.00 na skwerze przy budynku starostwa.

Rodzice i opiekunowie, którzy chcą za pośrednictwem Świętego Mikołaja obdarować swoje pociechy przygotowanym przez siebie prezentem, proszeni są o telefoniczne zgłoszenie od 27 listopada do 4 grudnia 2017 r. w godz. od 8.00 do 15.00  pod numerem telefonu 41 39 53 009 do Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Skarżysku.

Osoby, które zgłoszą się do starostwa, zobowiązane będą do przygotowania dla swojego dziecka paczki i dostarczenie jej w dniu spotkania z Mikołajem, tj. 6 grudnia, do godziny 12.00, do Biura Obsługi Interesanta (parter), budynek przy ul. Konarskiego 20.

Uwaga! Każda paczka musi zawierać przyklejoną kartkę z następującymi danymi: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka lub zdrobniałą formę imienia dziecka. Liczba przyjmowanych zgłoszeń jest ograniczona.

Partnerami wydarzenia są: Kręgielnia w Kombinacie Formy, Bawialnia u Pana Kota w Kombinacie Formy, Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt i Bawialnia Kuleczkowo. Są oni fundatorami nagród – wejściówek dla grup zorganizowanych, którzy przybędą na paradę Świętego Mikołaja poprzebierani w stroje bajkowe.

Spotkanie z Mikołajem 2017 - Starostwo Powiatowe w Skarżysku
Starostwo Powiatowe w Skarżysku zaprasza na Spotkanie z Mikołajem 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here