Świetny występ Natalii Tokarskiej w MasterChef Junior. Jest już blisko finału

1802
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyszczanka Natalia Tokarska zaliczyła bardzo dobry występ w 8. odcinku programu MasterChef Junior TVN 2020. Do końca tegorocznej edycji programu już tylko dwa odcinki.

Natalia Tokarska znalazła się w najlepszej trójce 8. odcinka MasterChef Junior TVN. W tej części nikt nie odpadł, więc cała szóstka uczestników, wśród których jest nastolatka ze Skarżyska-Kamiennej, przeszła do kolejnej odsłony programu.

Buraczany koszmar Natalii z pięknym finałem

Niedzielny odcinek znów składał się z dwóch części. W pierwszej młodzi kucharze musieli zmierzyć się ze składnikiem, którego nie lubią. To zadanie miało być w zamierzeniu kulinarnym koszmarem. Natalii Tokarskiej przypadły buraki ćwikłowe.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Jeszcze się z burakiem nie lubimy, ale już się tolerujemy – mówiła Natalia jeszcze w trakcie gotowania.

Nastolatka przygotowała z nich purée, wcześniej je zapiekając, a z nim podała stek z antrykotu. Danie przypadło jurorom do gustu. Mieli niewielkie zastrzeżenia do wysmażenia mięsa, ale samo purée bardzo chwalili.

– Nie masz powodów, żeby nienawidzić buraków. Pokochaj je – powiedział Michel Moran, jeden z jurorów, dając do zrozumienia nastolatce, że świetnie sobie z nimi radzi w kuchni.

W Azji Natalia czuje się jak w domu

W drugiej części uczestnicy musieli zmierzyć się z kuchnią azjatycką. Gościem specjalnym tej części była zwyciężczyni dorosłego MasterChefa z 2018 roku Ola Nguyen, z pochodzenia Wietnamka.

Każdy z uczestników musiał przygotować dwa dnia charakterystyczne dla dwóch różnych krajów. Natalii przypadły Chiny i Tajlandia.

Natalia przygotowała:

  • Chiny  – curry z ryżem, kurczakiem, marchewką i cukinią
  • Tajlandia – makaron z kurczakiem w sosie teriyaki z papryką, marchewką i grzybkami shimeji

I tym razem efekt bardzo zadowolił jurorów.

– Mamy przed sobą dwa bardzo dobre dania. Bardzo się bałem o danie chińskie, że będzie rozgotowany ryż, ale jest w punkt trafiony. Danie tajskie jest świeże i odpowiednio ostre, a dopracować ostrość jest piekielnie trudno – powiedział Mateusz Gessler.

Dzięki świetnemu występowi Natalia Tokarska znalazła się w trójce wyróżnionych za tę część.

W 8. odcinku, na prośbę Oli Nguyen, nikt nie odpadł i cała szóstka walczy dalej. Przed nami dwa ostatnie odcinki tegorocznej edycji dziecięcego MasterChefa.

Jeszcze dwa odcinki MasterChefa Juniora 2020

W 9. odcinku, co już zdradzono, kulinarnymi gośćmi będą Grzegorz Zawierucha, zwycięzca ostatniej, zeszłorocznej edycji dorosłego MasterChefa oraz Paulina Foremny, która w 2019 wygrała juniorską edycję. Ponadto w programie pojawi się magik.

Emisja programu MasterChef Junior TVN odbywa się w niedziele o 20.00 na kanale TVN.

Zrzuty ekranu z emisji programu MasterChef Junior w TVN.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to