REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Postępy w budowie obwodnicy Skarżyska-Kamiennej wyprzedzają przyjęty harmonogram. Jeśli pogoda nadal będzie sprzyjać drogowcom, kierowcy jeszcze w tym roku będą mogli przejechać obwodnicą.

Otwarcie obwodnicy Skarżyska-Kamiennej. Zobacz relację i zdjęcia:

Obwodnica Skarżyska otwarta – świąteczny prezent od drogowców dla kierowców

Wykonawca obwodnicy Skarżyska, czyli firma Budimex, ma na jej ukończenie czas do końca maja 2020 roku. Jednak drogowcy deklarują, że jeśli pogoda będzie sprzyjać, a w międzyczasie nie wydarzy się nic niespodziewanego, to będzie można przejechać obwodnicą przed zakładanym terminem.

Przejazd obwodnicą Skarżyska jeszcze w 2019 roku?

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Prace na obwodnicy Skarżyska wyprzedzają harmonogram. Jest to możliwe dzięki sprzyjającej pogodzie. Jak informuje rzecznik kieleckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Pawelec-Buras, wykonawca podtrzymuje deklarację o uruchomieniu ciągu głównego. Czy jeszcze w tym roku będą otwarte dwa nowe węzły – tego na razie nie wiadomo.

– Dołożymy starań, aby w tym roku udostępnić w jak największym zakresie. Pogoda nam sprzyja. Trwa układania warstw bitumicznych. Ostatnia warstwa jest już na ok. 70% obwodnicy – mówi rzecznik.

Utrudnienia na siódemce

W związku z pracami kierowcy będą napotykać utrudnienia na obecnym odcinku drogi krajowej nr 7. Rozpoczęła się już budowa ronda u wylotu ul. Piłsudskiego. Pas drogi nr 7 został zwężony, a kierowcy jadący od strony Radomia nie mogą skręcić w ul. Piłsudskiego.

Zobacz nowsze zdjęcia z budowy obwodnicy Skarżyska:

Strażacy odbyli ćwiczenia na obwodnicy Skarżyska. Coraz bliżej do otwarcia

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to