Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Niewykluczone, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia nastąpi oddanie obwodnica Skarzyska-Kamiennej do użytku i kierowcy będą mogli przejechać nowym odcinkiem ekspresowej siódemki. Jeśli tak się stanie, jednocześnie zostanie otwarty Węzeł Zachód u wylotu al. Piłsudskiego.

Otwarcie obwodnicy Skarżyska-Kamiennej. Zobacz relację i zdjęcia:

Obwodnica Skarżyska otwarta – świąteczny prezent od drogowców dla kierowców

Zarówno drogowcy, czyli firma Budimex, jak i inwestor, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, od dłuższego czasu zapowiadali, że w sprzyjających okolicznościach chcieliby puścić ruch obwodnicą jeszcze w 2019 roku, choć termin oddania inwestycji do użytku to maj 2020 r.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Wygląda na to, że nie tylko stanie się to jeszcze przed końcem 2019 roku, ale nawet przed świętami Bożego Narodzenia. Okres świąteczno-noworoczny to czas, kiedy możliwość przejechania obwodnicą byłaby kierowcom bardzo na rękę

Dokładnej daty oddania obwodnicy Skarżyska do użytku i puszczenia ruchu jednak jeszcze nie ma. Do świąt zostaje nieco ponad tydzień, więc możliwe, że stanie się to w nadchodzącym tygodniu.

– Wykonawca stara się, aby puszczenie ruchu było możliwe jeszcze przed świętami, mając na względzie natężenie ruchu w okresie świątecznym – mówi Małgorzata Pawelec-Buras, rzecznik kieleckiego oddziały GDDKiA w Kielcach.

Aktualizacja!
Poznaliśmy datę otwarcia obwodnicy Skarżyska dla ruchu.
Kliknij i dowiedz się więcej:

Obwodnica Skarżyska jeszcze wcześniej. Znamy datę otwarcia

W tym momencie trwają jeszcze prace uzupełniające przy Węźle Zachód oraz w okolicy ronda, jakie powstało u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Krakowskiej. Cały czas trwają też prace na pozostałej części obwodnicy, w tym Węźle Północ, który zostanie otwarty w późniejszym terminie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here