Opłatek u starosty – życzenia dla mieszkańców za pośrednictwem mediów

1458
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Na corocznym spotkaniu wigilijnym w starostwie powiatowym w Skarżysku-Kamiennej władze powiatu złożyły życzenia przedstawicielom mediów, a za ich pośrednictwem mieszkańcom.

Życzenia w tym roku składali m.in. starosta Artur Berus, wicestarosta Anna Leżańska, przewodniczący rady powiatu Jacek Jeżyk oraz członek zarządu Katarzyna Bilska. – „Dzielmy się miłością” to hasło towarzyszące światełku betlejemskiemu i niech przyświeca ono na co dzień. Miłość, którą mamy w sercu, mamy po to, aby się nią dzielić – powiedziała Katarzyna Bilska.

Starosta Skarżyski Artur Berus życzył mieszkańcom powiatu, aby dołożyć starań i łączyć się w działaniu, zamiast dzielić. W imieniu przedstawicieli mediów samorządowcom życzenia złożył najdłuższy stażem z lokalnych dziennikarz Mateusz Bolechowski z Echa Dnia.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

W spotkaniu opłatkowym udział wzięli włodarze i przewodniczący rad gmin wchodzących w skład powiatu skarżyskiego.

Uczestnicy spotkania tradycyjnie otrzymali kalendarze na nowy rok oraz maskotki renifery wykonane przez wychowanków warsztatów zajęciowych dla osób niepełnosprawnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here