Praca w branży sanitarnej

3687
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Toalety.pl, firma z branży sanitarnej, do nowo otwieranego oddziału w Skarżysku poszukuje pracowników na stanowisko specjalisty ds. spraw handlowych.

Toalety.pl to firma, która oferuje m.in. wynajem toalet, wynajem przyczep prysznicowych, wynajem umywalek plenerowych, wynajem koszy na śmieci, wynajem ogrodzeń oraz innych urządzeń sanitarnych.

Firma planuje zatrudnić 3 osoby.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows (przeglądarki www, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne, poczta e-mail)
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdu
  • Znajomość technik negocjacyjnych

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa aktualnych klientów
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Realizacja polityki handlowej firmy
  • Tworzenie ofert oraz negocjacje ich warunków
  • Monitorowanie rynku inwestycji publicznych i komercyjnych, imprez kulturalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca biurowa – 70%, praca w terenie – 30%
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Swobodę i elastyczność w działaniu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: biuro@toalety.pl

Więcej informacji o firmie na stronie www.toalety.pl

Toalety.pl - praca - specjalista ds. handlowych - Skarżysko-Kamienna